Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap van még a mensiig, de...

10 nap van még a mensiig, de már két napja leszakad a derekam és görcsöl a hasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet késői peteérésed van. Nekem 20 ciklusnapon az orvos normális tüszőt látott és azt mondta még probálkozzunk. Csinálj ovu tesztet, azzal kiderül gyorsan.
2011. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Lehet. Köszi, megpróbálom. Eltart az ovus fájdalom ennyi ideig?
2011. okt. 5. 18:53
 3/24 anonim ***** válasza:
Eltarthat, ha éppen most van újra peteérésed vagy eddig nem volt még ebben a hóbapban. Nekem is gyanus volt ebben a hónapban hogy most megint nagyon fáj a petefészkem meg görgcsölök, de mivel pont most mentem dokihoz megmutatta miért is van ez, és ott volt a szép nagy tüsző, bár ez még nem biztosíték semmire. Szedsz esetleg valami gyógyszert?
2011. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jelenleg gyógyszert nem, csak royal jellyt, zink+folsavat.
2011. okt. 5. 19:17
 5/24 A kérdező kommentje:
"most van épp újra peteérésed" ez hogy értetted?
2011. okt. 5. 19:25
 6/24 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értem, hogy ha volt egy középidőben akkor lehet most is van egy. Vagy most lehet később van peteérésed. Nekem clotit kellett szednem és ugy vettem észre 15 nap körül is volt peteérésem és most ugye meg az orvos mondta, hogy bármi lehet. Mióta megy a babaprojekt?:) Nálunk immár 14 hónapja.
2011. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Lassan 4 éve! Túl vagyunk már egy lombikon is, de nagy csalódás volt és nem merek újra belevágni.
2011. okt. 5. 19:43
 8/24 anonim ***** válasza:

Hát azt elhiszem.:( Sajnálom rettenetes dolog várni és várni. Mi még ugye csak 14 hónapja probálkozunk, de már szoba jött az örökbefogadás is, mert nekem ennyi idő után elegem lett a naptárfigyelésből ovutesztből, meg ilyenek. Aztán férjem azt mondta mivel nála minden rendben van, hogy csináljam végig a hormonvizsgálatot és az átjárhatóságit. Aztán kicsit szabadságra küldöm a témát. El tudom képzelni milyen rossz lehet Neked aki már túl van a lombikon is.:( olyan rossz ilyeneket olvasni.

No de fel a fejjel, előbb utóbb babásak leszünk.:)

2011. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hajrá! Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2011. okt. 5. 19:51
 10/24 anonim ***** válasza:

Persze.:) 29 éves vagyok.

10 nap múlva kiderül mi lesz velünk.:) Ha pedig nem lesz babó akkor, indul újra a mókuskerék.

2011. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!