Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap van még a mensiig, de...

10 nap van még a mensiig, de már két napja leszakad a derekam és görcsöl a hasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Így igaz.Ha előbb nem 10 nap múlva jelentkezem.Persze közben még értekezhetünk.
2011. okt. 5. 20:00
 12/24 anonim ***** válasza:
Rendben van. És addig tessék elkapni apát, egypárszor, mert még bármi lehet.:)
2011. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szia! Mi újság van Veled? Nálam előjött a gyomorégés ami már 2 napja elviselhetetlen fel is vagyok puffadva. Ma vettem gyógyszert is, mert már nem bírtam tovább. Most már egészen jól vagyok.

zoknibaba (az előző válaszolok is én voltam)

2011. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmi. Még vagy 3 napig (ill. főleg esténként) úgy éreztem, hogy mindjárt megjön. Nem tudok mit kezdeni ezzel. Várunk és meglátjuk mi lesz. Jolcsi
2011. okt. 9. 09:59
 15/24 anonim ***** válasza:

Én ma reggel biztos lettem abban, hogy megjön. Elkezdett fájni a derekam ez pedig annak a jele. Tehát nekem péntekig biztos mensi lesz sajna.:( Most meg majd jönnek a további vizsgálatok.

Neked szurkolok! :)

zoknibaba

2011. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Semmi sem biztos!! Péntekig még bármi lehet, ne gondolj rá! (hogy ez mekkora baromság!!!!!!!!! hisz én sem tudok nem gondolni rá)Fel a fejjel! Jolcsi
2011. okt. 9. 12:46
 17/24 anonim ***** válasza:

Persze tudom bármi lehet, de ennyi idő alatt már valamennnyire ismerem a tesetem jelzéseit. Max ugy tudok nem gondolni rá, hogy lefoglalom magam.:) Tudom viszont, hogy olyan nincs hogy nem gondolok rá.:)

Köszönöm a biztató szavakat.:)

2011. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mi újság Veled? Nálam már elveszett a remény ma reggel már "barna" itt van. Bár elég furcsa a 27. napon. Mostanában (elmúlt fél évben) a 30. ciklusnapig semmi sem történt.Jolcsi
2011. okt. 11. 12:36
 19/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.:(( De amig piros vér nem lesz addig ne add fel. Nekem is biztos meg fog jönni, nincs még konkrét jele csak érzem. Ez amolyan női megérzés.

Azért még szurkolok Neked!:)

zoknibaba

2011. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Hát megjött :(. Hónapok óta először, hogy 28 napra. Zoknibaba Neked drukkolok!!
2011. okt. 12. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!