Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap van még a mensiig, de...

10 nap van még a mensiig, de már két napja leszakad a derekam és görcsöl a hasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.:( De egy új ciklus új probálkozás új remény.:) Fel a fejjel!:)

Nekem még nem jött meg, de már vizessé vált a folyásom is, tehát bármikor jöhet. Őszintén szólva már valahol várom, mert rossz ez a bizonytalanság. Nekem pénteken kéne megjönnie, megírom majd mindenképp mi van velem.

zoknibaba

2011. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Még mindig nem jött meg még barnázás sincsen. Hát nem tudom mi lesz még ebből, tegnap délután és este voltak mensis görcseim, ma nincsenek.


zoknis

2011. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor még van remény! drukkolok!!!! Mikor tesztelsz?

2011. okt. 14. 06:07
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Most vagyok a 30 napon, még barnázás nincsen csak az a folyás. Kicsit furcsa benne, hogy inkább száraz szoktam lenni mensi előtt nem ilyen, meg a cicim érzékeny, de az mindig ilyen szokott lenni.

Most még hétfőig biztos nem tesztelek, addig meg még lehet belőle mensi is.

zoknis

2011. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!