Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyszer elvetéltem, ez már...

Ha egyszer elvetéltem, ez már 5. éve, akkor még összejöhet a baba? Előfordul h az miatt nem lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Igen,összejöhet-élő példa vagyok rá.Teherbeesésem elött 4 évvel volt vetélésem.Egy kicsit macerésabb volt a terhességem,hogy attol e nem tudom.DE IGEN,LEHET!!!!

Sok sikert neked hozzá!!!!!

2009. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia !Én 2002 decemberében vetéltem el és utánna terhes lettem,2006 áprilisában egészséges kisfiam született.Ne aggódj,a vetélés nem befolyásolja a köv.terhességet.Sok sikert a gyermekáldáshoz!:)
2009. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A saját példámat tudom leírni. Nekem sajnos volt 5 missed ab-m. Szóval egy vetélés még nem jelenti azt, hogy ne sikerüljön. Több orvosnál is jártunk mire kideritették, hogy alacsony az egyik hormon szintem. Emelett két génemmel is probléma van. De mindezekre van megoldás. Tavaly decembertől újra probálkozunk. Ne add fel, és járj utána, hogy mi lehet a probléma.
2009. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat.akkor talán nekem is összejöhet.mi végülis a 7. hónapja probálkozunk.azelött gyogyszert szedtem.hát remélem sikerülni fog.
2009. jan. 12. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!