Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok. Terhes lettem és...

Pcos vagyok. Terhes lettem és elvetéltem. Mikor lehet nekifutni ismét a baba gyártásnak? Azt hallottam hogy most abortusz után könnyebben teherbe lehet esni. Szóval?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben volt vetelesem (8 hetes) es egy mensit kellett megvarnunk. Mondjuk nallam nem kellett muvi uton befejezni mert szepen kitisztultam. Januartol probalkozunk de mes sajnos nem sikerult pedig mar nagyon szeretnenk. Nagyon sajnallom ami tortent. :( Mielobbi pozitiv tesztet kivanok neked!
2009. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy!:)
2009. jún. 9. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Csak véletlen figyeltem fel a kérdésedre, mert én általában rögtön megyek a "Babák"-ra. Én is PCOS vagyok, első terhességem nekem sem sikerült, sajnos a 9. hétben elhalt a magzat. Mi 3 hónap után próbálkoztunk újra, sajnos a gyermekáldás az 2 évet váratott magára. Nagyon sok minden történt velem az alatt a 2 év alatt, sikertelen inszeminációk, már a lombikra voltunk bejelentkezve, amikor orvost váltottam és attól a pillanattól csak 4 hónap kellett és újra terhes lett, megfogant a pici lányunk. Most lesz 2 hét múlva 1 éves. Ha konkrétabban érdekel a történet, akkor nyugodtan írjál privit, szívesen elmesélem, hátha erőt ad és tudok neked ezzel segíteni.
2009. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a történteket, együtt érzek veled. Én 2007 októberében vetéltem el 7hetesen. Decemberben volt egy egészségügyim és laparoszkópos műtétem. A doki azt mondta várjunk meg egy mensit, utána próbálkozhatunk. 2008-ban a húsvéti nyuszi hozta a pozitív tesztet, de persze gyógyszeres kezelés hatására. Ma itt van az 5,5hónapos kislányom, tehát kitartást, nálatok is meglesz az a 2csík.
2009. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is PCO-s vagyok. Tavaly lettem terhes először, 10 hetesen elment a baba. Majd 6 hónapra rá az első próbálkozás után újra teherbe estem, majd Őt is elveszítettük 10 hetesen. Számtalan kivizsgálás után megállapították, hogy "más" bajom nincs, mint a PCO. Három havi próbálkozás után ezen a héten megtudtam, hogy gyermeket várok:-)

Most már kaptam "baba" megtartó gyógyszereket. Nagyon bízom benne, hogy most sikerülni fog.


Nagyon sajnálom ami Veled történt, de hidd el van remény!


Bocsánat az off-ért. De szívesen veszem ha az a válaszoló leírja hogy mi történt vele, akinek már megszületett az egészséges gyermeke:-)

2009. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia kedves utolsó válaszoló. Én a 16:25-ös vagyok. Ha jól értem, azt szeretnéd tudni, hogy hogyan sikerült teherbeesni és megtartani a babát?! Én metformint szedtem, Duphastont, majd Clostilbegytet és utána még egy hétig, minden nap kaptam Fostimon injekciót. Baba-megtartó gyógyszert nem kaptam, csak nagyobb odafigyelést, sűrűbb vizsgálatokat. Ha többet szeretnél tudni, nyugodtan írj priviben. Ha félreértettem, bocsi!!!
2009. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia Kedves 16.25-ös válaszoló:-)

Igen erre lennék kíváncsi. Nekem volt már két vetélésem és most nagy örömünkre újra kismama vagyok:)

Szedem a meforalt, kaptam utrogestant és pajzsmirigyre valami gyógyszert, mert ott is eltérést tapasztaltak. CSak két hét múlva van uh és igzulok, hogy minden rendben legyen...

Boldog babavárást:-)

2009. jún. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A laparascopia hatására tudtam teherbe esni akkor.elfelejtettem írni hogy rá 4 hónapra jött össze.21 éves vagyok tudom hogy még ráérek de nekem olyan rosszak voltak a labor eredményeim hogy kevés volt az esélyem rá.alig van női hormonom.félek a sok csalódástól.Aranyosak vagytok hogy írtatok.sokat számít az ember lelkiismeretének ezek a tapasztalatok jó kívánságok.köszömöm nektek.
2009. jún. 11. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!