Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várt baba, mégis abortusz (láz)?

Várt baba, mégis abortusz (láz)?

Figyelt kérdés

Segítsetek, nem tudok ma senkit hívni a problémámmal.

Nov. 26-án volt a mens. 1 napja, dec 6-án, 11-én és 12-én voltunk együtt, 3 nap közül valamelyiken fogant meg a baba. Dec. 22, 23, 24-én legalább 38 fokos lázam lehetett, amit nem vettem észre, mert a kisfiam is nagyon beteg lett + karácsonyi hajtás miatt. dec. 25-én, tegnap este 38-at mértem (csak kíváncsiságból néztem meg :S), de az előző 3 napban sokkal rosszabbul voltam (láz tekintetében + nátha, torokfájás), és azt nem is csillapítottam. Most nagyon félek, mert pozitívat teszteltem.. Erre vártam a legjobban, erre most 3 napig lázas voltam.. Nagyon-nagyon kétségbe vagyok esve, hogy valami fejlődési rendellenesség lesz, mivel utánaolvasta, h ilyenkor a 38 fok fölötti tartós láz komoly károkat okozhat. Meg tudnátok kérdezni valakit, aki ért ehhez? Nagyon megköszönném!


2010. dec. 26. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlen lesz baja!

Nem tudtam hogy terhes vagyok, 39 fokos lázam volt 1 hétig, mert nőtt a bölcsesség fogam, feldagadt a fél arcom, szájzárat kaptam, enni nem tudtam, semmi baja, makk egészséges a lányom!

2010. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen korai terhességnél a dolog két esélyes-legalábbis nekem ezt mondta annó a dokim: a babának semmi baja nem lesz vagy elvetélsz.
2010. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
a világon semmi baja nem lesz a babának egy kis láztól, hidd el. Nyugodj meg!
2010. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ó, milyen aranyosak vagytok! Annyira remélem, hogy igazatok van!

kedves első! A terhesség 1 heteiben ilyen magas volt a lázad és ennyi ideig? Nagyon jó, hogy minden rendben lett veletetk! De nem féltél, amikor kiderült, hogy babát vársz? mert nekem egyik szemem sír, a másik nevet.

(Ja, és a kisfiamat több hónap volt összehozni, és kb. 2-3 naponta voltunk együtt, most meg elsőre, 3-ból.. )

2010. dec. 26. 11:29
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire korai terhesség elmegy ha károsodik. De egy kis láztól nem károsodik. Nagy butaság abortuszra gondolni ilyen miatt.
2010. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Kérdezd meg ezt a nőgyógyászt, nagyon jó orvos és nagyon tapasztalt!

2010. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Megírtam a kérdést, remélem hamar válaszol!

2010. dec. 26. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A 3. terhesséem elején ezeken estem át:


- 6 hetesen tüszős mandulagyulladásom volt, 39 fokos lázzal. Soha nem voltam lázas, még gyerekként sem, csak hőemelkedett! A mandulám pedig ovis koromban gyulladt be utoljára, most vagyok 32 éves.


-8 hetesen láz és olyan hasmenés, ami 16 óra alatt 35szöri f@sást okozott, 4 kilót "fogytam".


A kisfiam makk egészséges, nemrég volt az első szülinapja.

2010. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség ilyen korai szakaszában a minden vagy semmi elve érvényesül.Ha bármi lett volna a láztól,biztos,hogy elment volna a baba.
2010. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Első terhesség, akkor még nem olvastam utánna a dolgoknak hogy mi van ha terhessèg alatt lázas az ember, csak gondoltam hogy az vagyok mert késett, de nem teszteltem még 2 hétig mert azt hittem csak késik, de bennem volt mi van ha terhes vagyok, a fogászaton a röntgent nem engedtem, gyógyszert sem, csak lidokaint kaptam és leégették az ínyt a fogamról hogy kintlegyen, csak ettől belázasodtam míg le nem ment a daganatom.

De buliztam ittam kávéztam dohányoztam.

Mikor + lett a teszt, mentem a nőgyógyászhoz, ezt mindd el

mondtam neki, azt mondta semmi baja nem lesz a babának, csak eztán ne igyál ne dohányozzak, ha lázas vagyok panadol.

2010. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!