Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várt baba, mégis abortusz (láz)?

Várt baba, mégis abortusz (láz)?

Figyelt kérdés

Segítsetek, nem tudok ma senkit hívni a problémámmal.

Nov. 26-án volt a mens. 1 napja, dec 6-án, 11-én és 12-én voltunk együtt, 3 nap közül valamelyiken fogant meg a baba. Dec. 22, 23, 24-én legalább 38 fokos lázam lehetett, amit nem vettem észre, mert a kisfiam is nagyon beteg lett + karácsonyi hajtás miatt. dec. 25-én, tegnap este 38-at mértem (csak kíváncsiságból néztem meg :S), de az előző 3 napban sokkal rosszabbul voltam (láz tekintetében + nátha, torokfájás), és azt nem is csillapítottam. Most nagyon félek, mert pozitívat teszteltem.. Erre vártam a legjobban, erre most 3 napig lázas voltam.. Nagyon-nagyon kétségbe vagyok esve, hogy valami fejlődési rendellenesség lesz, mivel utánaolvasta, h ilyenkor a 38 fok fölötti tartós láz komoly károkat okozhat. Meg tudnátok kérdezni valakit, aki ért ehhez? Nagyon megköszönném!


2010. dec. 26. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Dr Hamvas tényleg jó doki, jártam hozzá.

A terhességem elején én még nyugtatót is szedtem, mert nem tudtam, hogy jön a baba. Akkor a dokim nekem is azt mondta, hogy a korai terhességnél, mikor még a köldökzsinór sem fejlődött ki, a baba nincs olyan erős kapcsolatban az anyával. Ha valami nem tetszik neki, mondjuk egy magas láz, akkor elmegy magától, ha meg megmarad, egy 38 fokos láz, meg egy kis torokfájás nem fog ártani neki.

17 hetes terhes voltam, mikor megfáztam, és lázas voltam 3 napig, nem vettem be rá semmit. Felhívtam a dokim, azt mondta, hogy 38-39 fölé ne menjen, akkor már baj lehet, amúgy nem gond. Aztán 20 hetesen annyira köhögtem, hogy 3 napig antibiotikumot kellett rá szednem, és azt mondta a dokim, hogy emiatt szintén nem lesz baj.

Ne aggódj, azzal sokkal többet árthatsz neki!

Jó babavárást!

2010. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Hát, nem piskóta, amiket leírtatok!

Közben megkérdeztem egy orvost is, és megnyugtatott ő is, + a Hamvas is.

Egyébként a kisfiamnál én is éltem életem (kávé, cigi, bulik, ittam is... Mármint amíg ki nem derült, hogy őt várom :)

Most meg "tisztességes" :) életet élek, erre belázasodok..

Mindenesetre tényleg megnyugtattatok, köszi!

Nőgyógyászhoz majd csak januárban megyek.

B.U.É.K. mindenkinek!!

2010. dec. 27. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!