Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt tudtátok? Akik ikreket...

Ezt tudtátok? Akik ikreket szeretnénke, elolvasnátok?

Figyelt kérdés
én most tudtam meg,h akkor is lehet kezeláést kérni ha egészséges vagy lehet is/van is gyereked,de ikreket szeretnél
2010. nov. 9. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezt honnan veszed?

És milyen kezelésre gondolsz? Lombik, vagy gyógyszeres?

2010. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy meg kizárt, hogy lombikkezelést alkalmaznának olyan nőnél aki makkegészséges és csak "divatból" szeretne ikreket. elég szomorú ha ez így van...

üdv

28 hetes lombikos km

2010. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

kikérem magamnak ezt a divat dolgot. nekem az orvosom mondta,mert 33 vagyok,2 gyerek,2 császár,már csak 1 császár lehet,de én még 2 gyereket szeretnék,pár év mulva.


ő mondta h lehet ilyet.


sajnálom h te keserű vagy mert h lombikkal sikerült csak a baba,de igenis vannak akik szeretnének több babát és nem divatból


ha nyomós ok van rá és a mama egészséges miért ne lehetne neki 2-3 vagy több babája egyszerre


én mindenesetre örültem ennek mert mindig nagy családra vágytam,és szomorú voltam h a császárok miatt esetleg nem lehet annyi babám amennyit szeretnék.

2010. nov. 9. 19:13
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez egy hülyeség! "Jó pénzért" elvileg nemet is lehet harmadszorra választani... hivatalosan ilyen NEM LEHET. 33 éves vagy?! Még bőven bele fér 2 gyerek. 4 császárja is lehet az embernek, persze ahhoz ha tényleg akarod bele kéne állni a 3-ba, hogy utána több évet tudj pihenni a negyedikig.
2010. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem igaz. Hivatalosan ilyen nincs.

Ezt találtam a feltételek közt:


Mikor lehet lombik eljárásban részt venni?

Ezt pontosan jogszabály határozza meg!


■olyan párok akik már átestek 6 inszemináción és mégsem áll fenn terhesség,

■a párok egyike el van kötve, így nem kivitelezhető az inszemináció,

■petevezetékek egyike sem járható át,

■petevezetékek hiánya esetén,

■olyan esetekben, amikor a férfinak nincs megfelelő minőségű és mennyiségű spermája, andrológus véleménye alapján


Lombikprogramot akkor csinálnak, ha a feleknek nem jön össze a baba természetes uton, és nem azért, hogy ikrek legyenek. Felőlem kikérheted magadnak, de ez tuti, hogy nem szabályos. Amúgy meg lehet több császárod is, egyik ismerősömnek is 4 volt.

2010. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
senki nem beszélt lombikról
2010. nov. 9. 23:56
 7/17 A kérdező kommentje:
de kérdezzétek meg a dokitokat
2010. nov. 9. 23:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de én speciel nem értem a kérdésedet!
2010. nov. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szó sincs itt lombikról. Ha az orvos ír föl clostyt,akkor nagyobb az esélye hogy több pete érik meg egyszerre, főleg egy egészséges nőnél. És máris ikrek lesznek! Legalábbis szerintem.
2010. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a kérdés csak arra irányult,h tudtok-e arról,hogy lehet olyannal is orvoshoz menni,h lehet gyereked,de szeretnél ikreket.
2010. nov. 10. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!