Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most jöttem a nőgyógyásztól,...

Most jöttem a nőgyógyásztól, elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Megnézte a görbémet, és azt mondta nincs pé, mert nem megy fel a hőm 37 fok fölé a 14 nap után. A ciklusom rendben van. Mit tudok tenni a pé elősegítésére? Plusz a prolaktin szintem sincs rendben. Ezen tudok segíteni? Megnéznétek a görbémet?

[link]

[link]


2010. okt. 14. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Előző hónapbn valóban nem volt szerintem sem péd, de ez a hónap már ígéretesebben alakul. Ha most felugrik, akkor meglesz az a pé.

Amúgy nem kell 37 fölé mennie, a lényeg, hogy magasabbra ugorjon, mint az alaphő.

2010. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg 36 sem volt a hom megis babas lettem,6 hetes a kisfiam.
2010. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában megesik 1évente, hogy nincs pé egy hónapban.Kimarad. Ez normális....állítólag. Igen ha most felugrik akkor rendben lesz. Mindig azonos időben méred?? Egyébként nekem is épphogy 37fölé ment. Én még ovulációs tesztet is vettem anno és hál istennek a 2.hónapban össze is jött :-) (most vagyunk 9hónapos nagyfiúk)
2010. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az első görbére pedig azt mondtam volna, hogy volt ovud, igaz, elég korán, de volt. Érdekes...

Ebben a hónapban meg ha most megugrik, akkor az jó lenne.

Tényleg nem kell 37 fölé menni, inkább a saját alaphődhöz képest kell pár fokkal magasabbnak lenni.

Sajnos abban nem tudok segíteni, hogy hogyan hozhatnád rendbe a dolgokat, de a doki biztos segítene ebben, nem?

2010. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valóban az egyik görbédnél volt pé,a másiknál nem,évente 1-2-szer nálam is volt ilyen,és a második hónapban teherbeestem,szóval ne ijedj meg.A terhesgörbémnél pedig nekem a max hő 36,9 volt,szóval nem értem ezt miért mondta a dokid,de nem értek vele egyet.

A prolaktint kezelni kellene szerintem,és a helyedben egy másik orvos után néznék.

2010. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:és az alaphőm is elég magas volt,36,,5-36,6 szóval annyira nem kell a görbékre sem adni.
2010. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az AVIVA Tornát!
2010. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a prolaktinod nincs rendben, azt a dokinak kezelnie kéne gyógyszerrel. Házilag a barátcserje jön szóba, az állitólag rendbe rakja a hormonháztartást.

Esetleg próbáltad már?

De szerintem ezt elsősorban orvossal együttműködve kéne kezelni!

2010. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
closty....
2010. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsót nem értem. A gyógyszert ismerem, de bővebben is kifejthette volna, hogy mit akar. Beszéltem a védőnő barátnőmmel. Ő azt javasolta, váltsak orvost, mert ismeri az enyémet, és megbízhatatlan. Javasolt is másikat. A hőmérsékelt magasságával ő is egyetért, nem kell 37 főlé mennie 14 napon át, szerinte az már hőemelkedés, csak terheség idején. Amúgy mindig 6:30-kor mérem. Ha a prolaktinomra van még tipp, vagy a babaprojekt sikerességére, várom a javaslatokat:)
2010. okt. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!