Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok olyan oldalt ahol...

Ajánlanátok olyan oldalt ahol nőgyógyásztól kérdezhetek?

Figyelt kérdés
Ha van olyan ahol nem kell hosszan regisztrálni annak örülnék a legjobban.
2010. nov. 23. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2010. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtutibb a fokuszbanano.hu

Több orvos is van, viszonylag hamar válaszolnak

2010. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,amit illetve akit ajánlott neked az első kedves válaszoló én is jó szívvel tudom ajánlani.

Dr Hamvas Ferencet egy nagyon őszinte,szókimondó orvosnak tartom,aki hamar válaszol a feltett kérdésekre és nem utólsó sorban nagyon jó szakember ,több szakterülete is van!

Szóval hozzá fordulhatsz bizalommal!

Minden jót kívánok!

2010. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvostudakozo Dr.Hamvas Ferenc, amit az első válaszoló is belinkelt.Nagyon tudom ajánlani!
2010. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dr.Hamvas Ferencnek én is írtam többször.Érdemleges választ soha nem kaptam.Csak annyit ,hogy hívjam fel ,mert tud segíteni.Felhívtam erre menjek be hozzá, egy vizsgálat 10-15 ezer ft-t körül van . Hát köszönöm szépen 22 évesen albérletben ,munka nélkül csak arra van pénzem. Ahogy megtudta olyan stilusra váltott ,hogy rácsaptam a telefont.
2010. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!