Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok egy jó Budapesti...

Ajánlanátok egy jó Budapesti magánnőgyógyászt vagy m. klinikát, ahol segítenek, a mihamarabbi gyermekáldáson?

Figyelt kérdés

Sajnos már nagyon sok SZTK-s nőgyógyásznál voltam, és mindegyikben csalódnom kellett:( Régóta szeretnénk babát, és nem sikerül....

Szeretnék egy olyan Budapesti nőgyógyászt, vagy klinikát találni, ahol lelkiismeretesen foglalkoznak a problémámmal!


2011. szept. 15. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Dr Dévay István nagyon kedves, rendes és azt hiszem, h Mo-on úttörője sok meddőségi dolognak.
2011. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Manka68 ***** válasza:

Kaáli intézet

Minden doki profi ott, és nem fogadnak el hálapénzt. Igaz, a kivizsgálások náluk pénzbe kerülnek, de kifizethetőek.

Én Sajgó doktorhoz járok, nagyon meg vagyunk vele elégedve.


Link :

[link]

2011. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is Sajgó doktorhoz jártam a Kaáli Intézetbe. :) Most 31 hetes vagyok az ikreimmel.

Igaz csak a 3. lombik sikerült, előtte pedig 5 inszemináción voltam nála túl. De ez nem az ő hibája. Én is nagyon szerettem, meg voltam vele elégedve!

2011. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Tudnátok nekem kb árakat írni, hogy mire számítsak a Kaáliban?

A konzultáció is fizetős? Köszönöm

2011. szept. 15. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg, szerintem érdemes. A Professzor Úr nagyon lelkiismeretes, profi.

2011. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnéztem:) tényleg nagyon jó...

Személyes tapasztalatod van a klinikával kapcsolatban?

2011. szept. 15. 13:47
 7/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!


Megnéztem azt az oldalt, amit belinkelt az egyik válaszoló, engem nem győzött meg. Ez nem meddőségi központ, csak egy sima magánklinika, ráadásul horror árakkal! És nem találtam árakat sem inszeminációról, sem lombikról. Lehet, hogy rossz helyen kerestem?


A Kaáli kimondottan meddőségre specializálta magát, nemzetközileg elismertek, és tapasztaltak.

Egyszer kell fizetni 15ezer forintot, mint konzultációs díj, utána ha bármilyen megbeszélésre megy az ember kezelésen kívül, az 1500Ft. Az inszemináció fizetős, azt hiszem, még mindig, de a lombik Tb támogatott, és nem kell fizetni semmit, csak a gyógyszereket.

2011. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam az első válaszoló, küldök linket is: [link]

Nem tudom, h milyen árai vannak, de nagyon rendes doki. Nőgyógyászként is rendel és sok kismamáját a az első pillanatoktól az utolsóig kísér vagyis szülést, császárt is vállal.

2011. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!