Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok nekem valami jó...

Ajánlanátok nekem valami jó méregtelenítő kúrát?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk, de ugy gondoltam hogy mielőtt elkezdünk próbálkozni előtte jó lenne egy méregtelenítő kúrát csinálni. Van egy petefészekcisztám és hallottam hogy a sok méreganyag felhalmozódásától is lehet. Bár már jó pár éve megvan ez a fránya ciszta. Vagy mit tanácsoltok.
2011. okt. 7. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
diólevél tea. ezt gyuribácsi tea keverékében is leírja, hogy ez a tea méregtelenít.
2011. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alga... Mondjuk a Wellstaros Immune. Én egy hónapig napi hatot szedtem, hogy kiszedje a mérgeket, majd visszaálltam a napi 2 szemre, de akkor már terhes is lettem.
2011. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Cukros diéta.

Cisztásoknak nagyon ajánlott, mert legtöbbször a cukoranyagcsere zavara miatt alakulnak ki a ciszták.

És terhesen is szabad, sőt, ajánlott is, a terhességi diab megelőzésére.

Rengeteg mintaétrendet találsz a neten.

De érdemes lenne endokrinológushoz elmenni, ő kivizsgálja, mitől cisztásodsz.

Sajnos a ciszta csak egy tünet, és nem árt tudni, mitől van, mert teherbe esni sem könnyű így, és a babát megtartani sem.

Sok sikert!

2011. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2011. okt. 8. 11:12
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod, írj rám egy emailt és ajánlok egy két terméket. Nem szeretnék reklámozni!


email: metal213@gmail.com

2011. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!