Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a halvány pozitív teszt?

Milyen a halvány pozitív teszt?

Figyelt kérdés
A ma reggelin megjelent, de éppenhogycsak látszik a második vonal is. Akkor ez most pozitív, vagy teszteljek újjal?
2009. jan. 9. 08:07
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Ja és ami a legérthetetlenebb, hogy az ovumikroszkópom tegnap vegyes mintázatot adott, előtte pedig 4 napig páfrányt!!!

Ehhhh... Néha már ott tartok, hogy hagyom az egészet a fenébe. Tényleg olyan igazságtalan, hogy aki tényleg szeretné, annak nem sikerül, aki meg csak úgy szétteszi a lábát, az terhes lesz. :-(((((

2009. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Ez a TB-kártya katasztrófa lehet. Én nem élek MO-n, de hallom innen-onnan, hogy mennyire megnehezíti az életeteket. Nálunk igazolás a munkahelyről, és annyi. Ha pedig magánorvoshoz megyek, akkor annyi sem.


Valahogy én is úgy vagyok vele, hogy akkor jöjjön már meg (bár még van pár napom) vagy valami legyen, mert ez a bizonytalanság megöl, komolyan. Eszem magam, fáj a fejem is már. Én is iszom a palástfűteát, ha meg talál jönni, akkor pé-ig cicafark, na meg szedem a folsavat. Hát kitartást! Ha valami változás van, írj!

A.

2009. jan. 13. 14:58
 33/45 A kérdező kommentje:
Az ovulációs mikroszkóphoz nem értek. De azt már kezdem hinni, hogy az agyam hülyéskedik velem, hogy szépen fogalmazzak... és lehet, ez nálad sincs másképp... :-(
2009. jan. 13. 15:00
 34/45 anonim ***** válasza:

Jajj annyira izgulok értetek! Szorítok! Mindenképp várom én is a fejleményeket!


Kitartást!


ÜDv.: 20 hetes kismami

2009. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A ma reggeli tesztem akkora - volt, hogy tanítani kéne. :-(((
2009. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: köszi, hogy drukkolsz nekünk.

Utolsó: nagyon sajnálom :-((( mit csináljunk? annyira el vagyok keseredve...

2009. jan. 14. 09:46
 37/45 anonim ***** válasza:

Én valahol éreztem egyébként, hogy nem terem már babér... :-(

Most írta valaki az egyik kérdésemre, hogy ő már szedi a barátcserjét, és egyáltalán nem az első napon kezdte el. Szóval lehet, holnap elkezdem. Mást már nem nagyon tudok kitalálni.

Azt álmodtam egyébként, hogy megjött. Bár úgy lenne!

2009. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Nem is tudom leírni, mi van bennem. Düh, szomorúság, bizonytalanság, elkeseredés és még vagy ezer dolog. Teljesen nem értem magam, ma sem esett a hőm, pedig már kéne ha meg akarna jönni. Azonban már vagy egy jó hete érzem ugyanazt, amit máskor egy-két nappal a menzesz előtt szoktam érezni: fázik a derekam amikor este bebújok az ágyba. Ha a terhesség alatt PMS-szerű tünetek vannak, akkor nekem ezt is bele kell venni, lehet ez tünet? Tegnapi teszt előtt megint rengeteg folyadékot fogyasztottam. Lehet, megint felhígítottam magam. Azon is gondolkodom, érdemes holnap orvoshoz menni? Mert ha hétvégén megjön, akkor teljesen más tünetek miatt mennék, mint ha nem jönne meg. Szóval fogalmam sincs, melyik a járhatóbb út. Nagyon idegesít.
2009. jan. 14. 10:27
 39/45 A kérdező kommentje:
Ja, és tegnap este majdnem hánytam.
2009. jan. 14. 10:29
 40/45 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már csak az elméd játszik veled. :-( azt mondják egyébként, hogy a korai terhesség tünetei megegyeznek a PMS-sel.

Szerintem mindenképpen menj el holnap az orvoshoz! Biztos csinál UH-t, akkor derül ki az igazság! És ha ebben a hónapban nem sikerült, akkor megbeszélitek a jövőt. Azért elég régóta próbálkoztok már, nem hiszem, hogy elzavar, csak mert nincs meg az 1 év!

És nyugodj meg. Tudom, hogy nagyon nehéz, de muszáj! Ha mégis babás vagy, akkor ártasz neki, de ha mégsem, akkor meg azért, hogy nyugodt körülmények között foganhasson!

2009. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!