Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a halvány pozitív teszt?

Milyen a halvány pozitív teszt?

Figyelt kérdés
A ma reggelin megjelent, de éppenhogycsak látszik a második vonal is. Akkor ez most pozitív, vagy teszteljek újjal?
2009. jan. 9. 08:07
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Mi még csak másfél hónapja próbálkozunk, szóval az orvos elzavarna szerintem. Nekem mára csak a mellfájdalom maradt, de az viszont nagyon!

Furcsállom egyébként, hogy péntek este olyan görcseim voltak, hogy még egy fájdalomcsillapítót is be kellett vennem, másnap meg már csont nega mindkét teszt...

Én egyelőre csak csalódott vagyok, még nincs mögöttem annyi sikertelen hónap, hogy elkeseredjek.

Azért ha egy héten belül nem jön meg és még mindig van tünet, lehet elmegyek orvoshoz, de tesztelni mindenképpen fogok.

2009. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Hátha Nektek összejött, minden - teszt ellenére. Hátha nekem is. Tudod mit döntöttem? Ahogy tudok orvoshoz megyek, de mindenképpen, nem tesztelek többet, amíg nem késik a menzim... mert múlt hónapban megvolt, de ahogy elmúlt a vérzés, kezdődtek a mellfájásos-feszüléses tünetek. Meg rövid időre rá a tejelés... Jövő vasárnap kéne megjöjjön, hát várok. És lássuk, mit mond az orvos...
2009. jan. 11. 15:57
 13/45 anonim ***** válasza:

Én arra jutottam, hogy megpróbálok kevésbé koncentrálni a dologra. Mióta "hivatalosan" is babaprojekt van, szinte semmi más körül nem forognak a gondolataim, és félek tőle, hogy ismét csak az agyam tréfált meg... Nem akarok rágörcsölni, mert akkor tuti nem sikerül. Jön, ha jönni akar, hiszen senki nem akar magának paranoiás, görcsös mamit! :-)

Még várok egy kicsit az orvossal, azt hiszem. Neked azonban sikeres orvoslátogatást, hátha már jövő hónapban összejön a kis pupák!!! :-))) (Feltéve persze, ha nem jön meg jövőhéten, akkor viszont jó pocakosodást! :-D)

K.

2009. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak egy dolog van itt, amivel még nem számolsz. Remélem, nem is fogsz. Az van, hogy eleinte el tudsz vonatkoztatni a teherbeeséstől. De amikor majd fél év után sem jön össze, akkor elkezd az ember lánya rágörcsölni. Most el tudom vonni a figyelmemet, egy-egy ilyen egye-fene-majd-jön-ha-akar nap után. kb még egy napig. Aztán újra rágörcsölök. Mindenki azt mondja, ne is gondolj rá... de HOGY NE GONDOLJAK RÁ, amikor ez az, amit a legeslegjobban akarok? Nehéz helyzet, szerintem sokan küzdünk vele. Ismétlem, remélem, Te nem fogsz...
2009. jan. 11. 18:14
 15/45 anonim ***** válasza:

Ettől tartok én is... És a párom szerin már így is jóval többet foglalkozom a témával, mint az egészséges lenne. De hát nem ez a normális? Minden nőnek ez a legnagyobb dolog az életében szerintem... Na mindegy. Azért próbálok odafigyelni magamra.

Ja, a mellem is már csak alig-alig fáj, a hasam egyáltalán nem. Szóval nem tudom mi lesz, vagy mi volt ez az egy hét. Talán megjön, talán szerencsém lesz... :-/

2009. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Na ezaz. AZt mondják, minél kevesebbet foglalkozol vele, annál nagyobb az esélyed. Csak én ezt nem tudom megtenni, mármint hogy ne foglalkozzak a teherbeesésemmel ennyit. A testem minden rezdülését figyelem. Nem tudom, mit tanácsoljak, vagy mit mondjak ebben a helyzetben. Próbálj meg nem ide jutni, ahova én, csak nem tudom, mekkora esélyed van erre... és sok sikert a babásodáshoz! Amúgy én még mindig remélem, hogy terhes vagyok, és az mutatta helyesen, amelyik halványan kétcsíkos volt...
2009. jan. 11. 19:32
 17/45 anonim ***** válasza:

:-)

Én egyébként már letettem róla, jövőhét vége felé is csak azért fogom megcsinálni azt az ellenőrző tesztet, hogy 100%-ig biztos legyek a dolgomban.

Sokan tanácsoltak már sokfélét nekem, mivel a ciklusom sem a legpontosabb, bár a nyáron fogytam 10 kg-ot, és az javított egy kicsit, de még most is siralmas. Szóval nagyon sokan mondják, hogy menjek orvoshoz, mert így csak magamnak nehezítem a dolgomat. Néha hajlok rá, néha nem.

Most éppen hajlok, vagyis minden - teszt után... :-(

Ja, és sorry ha untatlak... :-)

2009. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
És mindenekelőtt: SIKERES ZEBRÁSODÁST NEKED IS! Reméljük, minél előbb összejön!
2009. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Nem untatsz... valahol örvendek, hogy van sorstársam, és meg tudjuk beszélni. Így mindketten tudjuk, hogy nem vagyunk egyedül ezzel a dologgal és egymásból próbálunk erőt meríteni... Minden jót!
2009. jan. 11. 20:47
 20/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az 1. válaszoló vagyok!

Mint írtam van egy 8,5 éves fiú gyermekem, és hogy most várjuk a kistesót!


Mi júniúsban eldöntöttük, hogy szeretnénk babát! Júliusban késet, és már töneteim voltak, de negatívat teszteltem! Elkenődtem, de a tűnetek csak meg maradtak! Erre, augusztus 15-én megjött az amit nem nagyon vártam! De hát ekkor voltam még csak jobban elkenődve! Egyébként én is úgy voltam mint ti! Hogy minden gondolatom a baba körül forgott! Annyi mindent olvastam már róla, hogy tényleg tüneteket produkáltam! Szóval jött a beismerés, hogy hát az a negatív teszt az tényleg negatív! :S

Itt megfogadtam, hogy nem foglalkozom vele! Jön amikor jönni akar! De azért a dokimat felhívtam, hogy hát próbálkozunk de semmi! Mire kiderült hogy 1,5 hónapja megy a "próbálkozás" majdnem csak kinevetett, hogy hát a szülők többsége 1 év (!!) után jön és panaszkodik! De ha gondolom akkor megbeszéljük, a dolgokat! Keresem fel október 1-én!

Meg is tettem! BEszélegünk, és előkerült az írományom, hogy 6 hónap alatt 3x volt menszeszem! :S és hogy augusztus 15-én volt utoljára! Azóta nem teszteltem! És megnéztük UH-on! Akkor már 5 hetes kismama voltam, azt a boldogságot!....! Komolyan mondom! nagyon jó volt!

TEHÁT!!!!! Ne keseredjetek el! ÉS tényleg ami nagyon fontos!!!! NE LEGYETEK GÖRCSÖSEN AKARÓ KISMAMÁK LENNI! Biztos előbb (utóbb) meglesz nektek is a pozítiv teszt!

EGy kicsit vonatkoztassatok el a dolgokról! Jönni fog az higgyjétek el!!!!

Nagyon szorítok nektek!!!!!! azért majd írjátok meg ha van már valami eredmény!!!!!!!!!


Bocs hogy leírtam a történetem, de szerintem idevágott, hogy amikor nagyon görcsösen akartam nem jött össze, és amikor egy kicsit hagytam a dolgokat a maguk útján haladni akkor meg összejött!


Üdv nektek!: 20 hetes kismami

2009. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!