Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a halvány pozitív teszt?

Milyen a halvány pozitív teszt?

Figyelt kérdés
A ma reggelin megjelent, de éppenhogycsak látszik a második vonal is. Akkor ez most pozitív, vagy teszteljek újjal?
2009. jan. 9. 08:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 8,5 évvel ezelőtt nekem is volt egy nagyon de nagyon halvány második csíkom!

Most ott ül a suliban, és talán számol, vagy ír! :)

Most várjuk a tesóját! :))


Gratulálok az eredményhez!!!

Boldog baba várást!


Üdv.: 19 hetes kismami

2009. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ez a halvány pozitív. Ergo babás vagy. De ha a megnyugtatásosdhoz kell még egy teszt, akkor holnap reggel csinál megint. Jó pocakoskodást! :)
2009. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyan ez volt nálam is tegnap reggel, éppen hogy csak láttam! Simán szellemvonalnak gondolnám, ha a teszt két szélén nem lett volna rózsaszín! :-) Én azért mindenképpen fogok csinálni egy másikat vasárnap. Reméljük, hogy mindkettőnknél már szép, erős csík lesz! :-))))
2009. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baba, de tesztelj újra. Én a 6. után mertem elhinni...:-D

Gratula

2009. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. 8 hónap után eldöntöttük, hogy orvoshoz megyünk. Tegnap voltam háziorvosnál, hogy küldjön szakorvoshoz, erre ma reggel ez a teszt. Annyira hihetetlen, nem bírok magamhoz térni. Egyébként Karácsonyi ajándéknak kaptam a tüneteket (mellfájdalom, gőrcsőcskék), azóta kb ötödik tesztem, kettő olyan volt, hogy száradás után lett kétcsíkos, de mind délutáni vizeletből, ez az első, ami reggeliből van és halványcsíkos már nedvesen is. De még tesztelek. Drukkolok a harmadiknak, gratula a babásoknak!
2009. jan. 9. 10:06
 6/45 A kérdező kommentje:
Kezdem felfogni, mi történt. Köszönöm a jókívánságokat is! Most kerültem haza munkából, nézegetem a tesztet és végre, először életemben tetszik a rózsaszín... mindenkinek sok sikert, boldog babázást, kellemes babavárást és minden jót!
2009. jan. 9. 13:53
 7/45 anonim ***** válasza:
Szia, 3. vagyok! Van új eredményed? Én már annyira izgatott vagyok, nem tudom, hogy fogom kibírni vasárnapig! Én is gyakran szemezek a teszttel... Most hogy kiszáradt, még jobban lehet látni :-D Izgulok!
2009. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Szia, a következő tesztem negatív volt, rajta száradás után jelent meg a második csík. Fene se érti. Eléggé el vagyok keseredve. Nálad mi a helyzet?
2009. jan. 10. 08:58
 9/45 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam is negatív volt ma reggel, szóval én már nem értek semmit. Kettőt csináltam, az egyiken száradás után megjelent egy szellemcsík, ennyi. Próbálkozunk tovább... :-(((
2009. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Hát ja. De én megyek a héten szakorvoshoz. Már úgy unom ezt a terhes vagyok-nem vagyok játékot, szerintem Te is... Neked vannak még tüneteid? Mert nekem halomra... Azonkívül pedig szomorú vagyok most, értetlenül állok az eredmény előtt, aggódok, idegeskedek. Mondjam tovább?
2009. jan. 10. 20:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!