Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a halvány pozitív teszt?

Milyen a halvány pozitív teszt?

Figyelt kérdés
A ma reggelin megjelent, de éppenhogycsak látszik a második vonal is. Akkor ez most pozitív, vagy teszteljek újjal?
2009. jan. 9. 08:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom én, hogy igazad van, be is láttam már nem egyszer, nem kétszer, hogy nem kell görcsölni, de hát... Azért is lett volna jó, ha most sikerül, mert akkor kicsit megnyugodott volna a lelkem.

2007 szeptemberében hagytam abba a gyógyszert, utána még megjött rendesen, aztán köv hónapban már csak késve, és az sem volt már rendes mensi. Azután tavaly májusban volt méeg, majd augusztusban. Szeptember kimaradt, majd okt-nov barnázás. Azóta semmi.

Iszom a cickafarkat, szedem az E+C vitamint, és mindennél jobban szeretném elkerülni az orvosi beavatkozást! De nem hiszem, hogy sikerülhet "önállóan", pláána nem a mostani után.

Nagyon csalódott lettem... :-(


Neked azért gratulálok, boldog babavárást! :-)

2009. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, és hogy megosztottad velünk a történetedet. Én azt mondtam, majd akkor tesztelek újra, ha késik. Addig még kb 1 hét van... és remélem, nem fog megjönni...
2009. jan. 12. 11:54
 23/45 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó, úgy gondolod, hogy babás vagyok? Bár igazad lenne. Én nagyon szorítok Neked, mindenkinek, aki ilyen helyzetben van, mint mi, meg tudom érteni, milyen érzés ennyit küzdeni egy babáért. Kitartást. Ja, és igyál palástfűteát is, azt mondják az okosok, az jobban segít, mint a cickafark, megemeli a progeszteron szintet. És is iszom.
2009. jan. 12. 13:55
 24/45 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó... A 20. hetes kismaminak írtam a gratulációt, de remélem, hamarosan neked is mehet a vigyor! :-)

Én már teljesen letettem az ehavi sikerről, viszont még mindig nem jött meg! Régebben nem furcsálltam volt a dolgot, de most, hogy az elmúlt fél évben többször is próbálkozott a szervezetem a normális működéssel, igen érdekfeszítőnek tartom! Most már 100%, hogy ellátogatok az orvoshoz (már persze ha a mindenható OEP megküldi végre a TB kártyámat :-/ )!

Nálad van vmi fejlemény?

K.

2009. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Hát annyi, hogy a hőm nem esik, hanem nő. Nem merek még egyet tesztelni. Bár ma vettem tesztet, nem tudom, mikor lesz erőm elvégezni. Neked viszont itt lenne az ideje a tesztelésnek. :-))) Mit szólsz?
2009. jan. 13. 12:44
 26/45 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked nagyobb esélyed van a +-ra. :-)

Egyébként holnap reggel kellene újra tesztelnem, de nem tudom, hogy van-e értelme. Már csak a mellbimbóm érzékeny, a hasfájásom is elmúlt. A hőm az eddig sem volt magas. Viszont még mindig csont száraz vagyok, amit azért nem értek, mert mindig volt folyásom...

Lehet, megcsinálom reggel. De én annyira félek az eredménytől! :-(

Azért lesz, ami lesz, mindenképpen írok az eredményről! :-)

2009. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
nem bírtam tovább, aztán az előbb teszteltem egy csodálatos negatívat :-((((((
2009. jan. 13. 14:22
 28/45 anonim ***** válasza:

:-(((((((((

Sajnálom.

Mikor mész orvoshoz?

2009. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

:-(((


Csütörtökön, vagy jövő héten. Lássam, mikor jutok be. Nálad mi hír járja?

2009. jan. 13. 14:32
 30/45 anonim ***** válasza:

Továbbra is várom a TB kártyámat, anélkül nem tudok orvoshoz menni. Na meg a holnap reggelt.

Az a baj, hogy most már végképp nem tudok mire gondolni! Vagy jöjjön meg végre, hiszen iszom a cickát (egyszer 4 hétig, aztán 1 hét kihagyás után megint iszom 10 napja+E vitamin), vagy legyen izmos + a teszt, de tényleg ez a bizonytalanság a legrosszabb! :-(

2009. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!