Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PRE-SEED gél tapasztalatok?...

PRE-SEED gél tapasztalatok? Jó lenne ha többen is megismernék.

Figyelt kérdés
Hihetetlen számomra az ,hogy itt ez a gél mennyire nem ismert. Külföldön lakok és itt külön honlapja van a készítménynek .Ez a gél a lehető legjobb kémhatást biztosítja a hímivarsejteknek és ezáltal a lassan mozgók is célba jutnak és az élettartamuk is tovább tart. Az oldalon rengeteg pozitív tapasztalatot olvastam. Olyantól is aki már 12 inszemináción volt túl és rátalált a gélre. Már abban a hónapban pozitív tesztje volt. Nagyon sok nő az első próbálkozós hónapban terhes lett. Bár a nőnél fontos a rendszeres ciklus és a peteérés,nyitott ép petevezetők .. Nálunk pl spermagondok vannak na és még fennáll annak az esélye is hogy a méhnyaknyákom elöli a spermát.Lombik előtt állunk. Várólistán vagyunk ,5 hónapunk van még addig. Ezért gondoltam nem vesztünk vele semmi ha kipróbáljuk. Van valaki aki szintén szeretnék kipróbálni?
2010. nov. 5. 11:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gy. vagyok!Én három ciklusban próbáltam de nekem sajna nem segített bár jövő héten megyek átjárhatóságira ma pedig vérvételre és ha ott van gond akkor hiába is bíztam a gélben mert arra nem megoldás barátnőm viszont akit fentebb említettem hat évnyi sikertelen próbálkozás után már a 16.-ik hétben van!Nekik be jött!!!

Ha sperma gondok vannak vagy a hüvelynyálka ph-ja nem megfelelő arra biztosan jó segítség!Bár nem olcsó de egy próbát megér!Barátnőm a Babaprojekt oldalról rendelte de ha be írod a google-ba a nevét több oldalt is ki ad ahol megrendelheted!Jobb ha több helyen nézed mert az árak eltérőek lehetnek és ennyiért már nem mindegy!

Kívánom,hogy nektek segítsen és írj ha sikerült a baba!!!!

Sok szerencsét és mielőbbi babaáldást!!!

Szia!

2011. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo es tobbiek valaki van még itt akinek segített ?

Gy! Nektek sikerult vegul?:)

2017. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!