Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PRE-SEED gél tapasztalatok?...

PRE-SEED gél tapasztalatok? Jó lenne ha többen is megismernék.

Figyelt kérdés
Hihetetlen számomra az ,hogy itt ez a gél mennyire nem ismert. Külföldön lakok és itt külön honlapja van a készítménynek .Ez a gél a lehető legjobb kémhatást biztosítja a hímivarsejteknek és ezáltal a lassan mozgók is célba jutnak és az élettartamuk is tovább tart. Az oldalon rengeteg pozitív tapasztalatot olvastam. Olyantól is aki már 12 inszemináción volt túl és rátalált a gélre. Már abban a hónapban pozitív tesztje volt. Nagyon sok nő az első próbálkozós hónapban terhes lett. Bár a nőnél fontos a rendszeres ciklus és a peteérés,nyitott ép petevezetők .. Nálunk pl spermagondok vannak na és még fennáll annak az esélye is hogy a méhnyaknyákom elöli a spermát.Lombik előtt állunk. Várólistán vagyunk ,5 hónapunk van még addig. Ezért gondoltam nem vesztünk vele semmi ha kipróbáljuk. Van valaki aki szintén szeretnék kipróbálni?
2010. nov. 5. 11:04
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

[link]

Ha valakit tényleg érdekelne , kíváncsiságból megnéztem hogy milyen árban vannak otthon. Itt pont pl akciós :)

2010. nov. 5. 11:10
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi kipróbáltuk 2 ciklus során, de nem használt.:(

2010. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kipróbáltam és várom az eredményét!Te ismeretségi körödben esetleg van olyan aki használta és sikerrel járt?

2010. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hát az én ismerőseim körében mindenkinél jött a baba segítség nélkül. Szóval én is csak az interneten találtam rá. És úgy vagyok vele hogy ártani nem árt.

Első: sajnálom, nálatok voltak már kivizsgálások ? mióta próbálkoztok?

2010. nov. 5. 12:39
 5/32 A kérdező kommentje:

keresgettem fórumokat ahol a tapasztalatokat lehet olvasni ,de kevesen ismerik.

Külföldi oldalakon sokkal több véleményt olvastam. És hát persze mindenkinél nem segíthet. De ezért fontos hogy a nőnél minden rendben legyen.

2010. nov. 5. 12:41
 6/32 A kérdező kommentje:
Második és ti mióta próbálkoztok ? Egyébként sok sikert a babához :) megtudhatom mikorra nem várod? Hol tartasz?
2010. nov. 5. 12:58
 7/32 anonim ***** válasza:

Mi is kipróbáltuk, mint annyi minden mást. Azt tudni kell rólunk, hogy én makkegészséges vagyok, a férjemnél alacsony spermaszámot állapítottak meg.

Nekünk nem vált be. Végül lombikkal sikerült teherbe esnem!

2010. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Gratulálok!! :) Ez tök jó ez erőt ad nekem is! Csak hát a mi lombikunk még olyan messze van ezért gondoltam ,hogy ezt a gélt kipróbáljuk. És hát pozitív vagyok ,pedig már 4 éve nem jön a gólya.

Hanyadik lombik sikerült?

2010. nov. 5. 13:31
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kipróbáltunk, majdnem 10.000 Ft-ért rendeltem, de nem segített :(
2010. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

:(

Itt kint annyi jót írnak róla.Eltérhet az itteni gélnek az összetétele az otthon kaphatótól. Itt igazából csak egy helyről lehet megrendelni és aki azt próbálta és akiknél persze csak apa gondok voltak sikerrel is jártak. TÖbbségében. Hát reménykedem. A remény hal meg utoljára. Ráadásul itt még olcsóbb is. Itt gyártják.

2010. nov. 5. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!