Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PRE-SEED gél tapasztalatok?...

PRE-SEED gél tapasztalatok? Jó lenne ha többen is megismernék.

Figyelt kérdés
Hihetetlen számomra az ,hogy itt ez a gél mennyire nem ismert. Külföldön lakok és itt külön honlapja van a készítménynek .Ez a gél a lehető legjobb kémhatást biztosítja a hímivarsejteknek és ezáltal a lassan mozgók is célba jutnak és az élettartamuk is tovább tart. Az oldalon rengeteg pozitív tapasztalatot olvastam. Olyantól is aki már 12 inszemináción volt túl és rátalált a gélre. Már abban a hónapban pozitív tesztje volt. Nagyon sok nő az első próbálkozós hónapban terhes lett. Bár a nőnél fontos a rendszeres ciklus és a peteérés,nyitott ép petevezetők .. Nálunk pl spermagondok vannak na és még fennáll annak az esélye is hogy a méhnyaknyákom elöli a spermát.Lombik előtt állunk. Várólistán vagyunk ,5 hónapunk van még addig. Ezért gondoltam nem vesztünk vele semmi ha kipróbáljuk. Van valaki aki szintén szeretnék kipróbálni?
2010. nov. 5. 11:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.

2 éve próbálkozunk, elvileg mindkettőnknél rendben van minden.

Az itteni dokim végül beutalt egy Meddőségi Centrumba, ahol a még nem végzett vizsgálatok folyamatban vannak.

Remélem Ők segítenek!


Sok sikert Nektek!

2010. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk segített, nálunk az volt a gond, hogy legyilkoltam a férjem spermáit. Második hónapban összejött amint elkezdtem használni, kicsit ugyan macerás de megérte.
2010. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Kicsit tényleg macerás :) tegnap használtam először. De ez semmiség a kivizsgálási macerákhoz és a lombikhoz képest. Hátha nem lesz szükségünk rá.

Ti mióta próbálkoztatok?

2010. nov. 7. 14:06
 14/32 A kérdező kommentje:
Amúgy reméltem több babára vágyó fogja esetleg velem együtt kipróbálni ,akik még nem ismerték ezt a gélt. Veszteni nem vesztenénk vele semmit ,azaz csak az árát.
2010. nov. 7. 14:10
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint a sikosítók megölik a spermát, tehát nem tudom... Mindenesetre az ára ellenére én is vettem, pár hónapig mi is használtuk de semmi. :-((
2010. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ennek a síkosítónak pont az a lényege,hogy a spermiumnak megfelelő közeget biztosít a célbajutáshoz és hosszabb ideig maradnak életben. A hüvely savas kémhatása nem kedvez a spermának sok már ott elpusztul. De a gél segít több hímivarsejtnek feljutni a célig :) összetételének köszönhetően. Úgyhogy ez kimondottan babát tervezőkenk lett kifejlesztve.
2010. nov. 7. 15:28
 17/32 A kérdező kommentje:

És sajnos nem segít mindenkinek :(

Ti voltatok kivizsgáláson? Minden rendben nálatok?

2010. nov. 7. 15:29
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
13.33 vagyok ismét, két év sikertelenség egy sikertelen lombik után próbáltuk ki, és igen az a lényege, hogy szinte körbefogja a spermákat és óvja a női savas ph-tól a kiskatonákat és gyorsan oda juttatja őket ahová egyéb esetben több nap és harc árán jutnak el.
2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Hát így utólagosan Gratulálok a babához :)

Uhh én annyira pozitív erőket érzek :D Ne nézzen senki hülyének ,de úgy érzem ,hogy nem hiába akadtam rá erre a gélre így lombik előtt. Sikerülnie kell ! Sikerülni fog!

2010. nov. 7. 22:00
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Második vagyok!

Én csak ajánlani tudom!:-)Ma reggel pozitívat teszteltem!!!:-))))

Nagyon drukkolok,hogy segítsen Nektek is!Mellé én még szedtem a Mastodynon cseppeket azt is csak ajánlani tudom!

2010. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!