Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PRE-SEED gél tapasztalatok?...

PRE-SEED gél tapasztalatok? Jó lenne ha többen is megismernék.

Figyelt kérdés
Hihetetlen számomra az ,hogy itt ez a gél mennyire nem ismert. Külföldön lakok és itt külön honlapja van a készítménynek .Ez a gél a lehető legjobb kémhatást biztosítja a hímivarsejteknek és ezáltal a lassan mozgók is célba jutnak és az élettartamuk is tovább tart. Az oldalon rengeteg pozitív tapasztalatot olvastam. Olyantól is aki már 12 inszemináción volt túl és rátalált a gélre. Már abban a hónapban pozitív tesztje volt. Nagyon sok nő az első próbálkozós hónapban terhes lett. Bár a nőnél fontos a rendszeres ciklus és a peteérés,nyitott ép petevezetők .. Nálunk pl spermagondok vannak na és még fennáll annak az esélye is hogy a méhnyaknyákom elöli a spermát.Lombik előtt állunk. Várólistán vagyunk ,5 hónapunk van még addig. Ezért gondoltam nem vesztünk vele semmi ha kipróbáljuk. Van valaki aki szintén szeretnék kipróbálni?
2010. nov. 5. 11:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Most találtam rá erre a kiírásra,és mintha nekünk tervezték volna! Nálunk pont a párom spermáival van gond,jó lenne kipróbálni!

Nem tudja valaki,hogy egészség kártyára lehet venni?

2010. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti : Szívből Gratulálok !! :) Én is nagyon bízok benne! Bocs ha kicsit a kérdésem indiszkrét de ti hányszor voltatok együtt? Csak pé körül?

Utolsó: Örülök,hogy ha pont az én kiírásom miatt akadsz erre a gélre és remélhetőleg segít is. Nálunk is apagondok vannak, és olvastam már olyan pozitív tapasztalatot amikoris férfigondok voltak és jött a baba a gél segítségével. Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ de megéri utánajárni és jól kutakodni ugyanis az ára mindnehol majdnem más. Volt ahol most akciósan láttam .

2010. nov. 8. 09:37
 23/32 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok!

Nyugodtan kérdezz!:-)Őszinte leszek igen pé-kor voltunk együtt aztán majd egy hétig semmi majd utána pár naponta voltunk együtt!Nagyon féltem attól,hogy a sextől megjöhet ha egy kicsit extrémebbre sikerülne:-)De mikor együtt voltunk nem volt semmi jele annak,hogy meg akarna jönni így engedtem a csábításnak következőre!:-)

2010. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Értem :)

És ti mióta próbálkoztatok? Volt nálatok esetleg valami probléma?

2010. nov. 8. 13:00
 25/32 anonim ***** válasza:

Azt hiszem Mikulásra ilyen gélt kérek a Télapótól.

Köszi h megosztottátok a tapasztalatitokat!

Nakünk már van egy kisfiunk, aki clostyval sikerült és a kistesó nem akar összejönni. Csüt.megyek az orvosomhoz, megbeszélem vele h írja fel ismét. Nálunk úgy működött h elkezdtem szedni a clostyt és visszahívott,megnézte h milyenek a tüszőim. Akkor mindig meg is mondta h hány naponta legyünk együtt.És ha még ezt a gélt is használnánk.....most ismét elkezdtem reménykedni :))))))

2010. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Hali!!!

Kicsit meg csúszva de rá találtam a kérdésre!Barátnőm hat évnyi sikertelenség után,vizsgálatok elkezdése előtt múlt héten tesztelt pozit(5 hetes babás)!Kettőt használtak el a gélből és tessék!!!Mivel még maradt négy kettőt kaptunk mi(négy éve nem jön a baba)kettőt másik barátnőmék.

Felbuzdulva rendeltem ovu tesztet is,hogy biztosra tudjuk mikor kell el lőni azt a kettőt és nagyon bízakodom mert már egyszer el kezdtük a meddőségi vizsgálatokat és hát férjem spermái nem épp díjnyertesek!Jövő héten megint kezdjük a vizsgálatokat ugyan de jó lenne ha nem kellene végig járni mindent!

Ha valaki olvassa még amit írtam a válaszolók közül vagy a kérdező kérem írjon mi lett azóta vele!!!

Sok sikert mindenkinek!!!

Gy.

2011. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
szia! én az utolsó előtti vagyok. Jól betankoltam a gélből, ovu tesztből, aztán csak vártam vártam h megjöjjön.....és azóta sem jött meg SZERENCSÉRE :))))), már a 18. hétben járunk :)))))) úgyh van egy doboz, felbontatlan gélem (ha esetleg valakit érdekelne a dolog, persze olcsóbban)
2011. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
76%

Szia!!!

Mivel csak kettőt kaptunk asszem engem érdekel mert most nagyon be lelkesedtem!!!Mennyiért adnád?Gratulálok!!!!

Most aztán tényleg bízom benne,hogy segíteni fog!!!

Ti hogyan és mikor használtátok?Mindenre kíváncsi vagyok mert egyenlőre sok bennem a kérdés!

Köszönöm,hogy válaszoltál,boldog babavárást és jó egészséget és várom,hogy írj!!!

Szia!

Gy.

2011. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Kedves Gy!

Most írok Neked privit!

2011. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én most szeretném kipróbálni ezt a gélt! Írjatok, kinek sikerült, és aki itt azt írta, hogy sikerült, annak mennyi próbálkozás után, mármint mennyi idő után döntött úgy, hogy ezt is kipróbálja??

És honnan rendelted?? onnan rendelném meg én is.

Köszönöm előre is a válaszokat!

:))

2011. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!