Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés esetén mennyi az...

Vérzés esetén mennyi az esélye annak hogy megmarad egy korai terhesség?

Figyelt kérdés

5 hetesen görcsöltem és nagyon enyhén véreztem 2 napig. Doki telfonon annyit mondott nem tud mit tenni, ha nagyon fájna menjek be, és majd 7 hetesen megvizsgál, uh-t csinál.

A lényeg hogy eltelt másfél hét azóta, nincs görcs, se vérzés. Azaz teljesen jól vagyok.

Volt már valaki így? Annak hogyan végződött, félbemaradt vetélés lett vagy baba belőle? köszi aki megossza a tapasztalatát.


ma 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 17.hétix 7x volt vérzésem random. Nem enyhe, vagy barnázás, hanem erősebb vérzés

3éves a lányom.

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok. 10-ből legalább 6 terhesnek van minimális vérzése, és ezekből a többsége megmarad.
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

vannak gyerekeim, de ilyen még nem volt hogy görcs ÉS vérzés. Pont olyan erzes volt mint mikor megjön. És követte is ez a minimális nyálkás vérzés, majd egy napig még rozsaszin folyás.

Nem merek reménykedni, de jó olvasni a povitív tapasztalatot

ma 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben hematoma okozza a verzest, de sajnos tenyleg barmi lehet. En annak idejen barnaztam, az peldaul az erek ahogy elpattantak, annak volt az “utojelzese” viszont az elso jelre kaptam progeszteront es meg valamit, aminek elfelejtettem a nevet, de valami vitaminos.

Ennyit azert felszoktak irni a dokik, de nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen a vizsgalaton🍀

ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 😊
ma 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

50%. Nekem 2x is volt.Az első sajnos, vetélés lett😢

A második itt szuszog mellettem. 6hetes.😁

ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

7 17 27 hetesen véreztem

De itt szuszog

6+1 naposan volt szívhang

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak enyhe vérzés volt, akkor van esély, hogy rendben legyen. Egy tesztet esetleg csinálhatsz, 5 hetesen, ha elvetéltél volna, másfél hét után már nagyon halványnak vagy negatívnak kellene lennie.



Én 7 hetesen vetéltem el, de az nem enyhe görcs és enyhe vérzés volt...pedig uh-n végig nem találták, csak a vetélés napján láttak összeesett petezsák szerűt. Azt sajnos nem tudom, korábban hogy zajlok, egy miised abom volt régen, ott nem véreztem és jele se volt, hog elhalt az emberio 6 hetesen....csak uh-n derült ki a 9. Héten.


Szorítok, hog végül minden jól alakuljon, ahogy a többiek írták, bármi lehet még.

ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Kétesélyes a dolog. Nekem a második terhességem alatt nem sokkal a nemvárt után volt egy 2-3 napos kis vérzés, nem lett vetélés a vége, de nem is jól fejlődött a terhesség, missed ab műtét lett végül belőle. Viszont anyukám azt mondja neki is volt a velem való terhessége alatt, és itt vagyok, szóval van esély rá, hogy minden rendben lesz. Szorítok! :)
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi 🙂 jól esnek a biztatások.

8-as, én nem is tudtam hogy ilyen hamar kiürül a hcg. Főleg ha pl missed ab. van.. Ezért is szokott lenni vetélések után kontroll, hogy lássák maradt-e benn magzati szövet, mert nem feltétele a hcg terhelésnek pl 5 hét után az élő terhesség. Vagy nem ezért van az is hogy nem spontán zajlik minden vetélés? mert ha a hcg kiürül, akkor elindul a kilökődés is a progeszteron eséstől..

tesztet kb egy hete csináltam, pár nappal a görcsök/enyhe vérzés után, a digitális +3at mutatott. Tehát 5 hét fölötti hcg mennyiség. Csak ugye kb 5+2 naposan volt ez az izé' 😕

ma 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!