Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után ha megmarad a...

Mensi után ha megmarad a mellfájás, de rendes vérzés volt, ami a 7 nap helyett csak 4 nap volt, az utolsó 3 nap csak barnázás, akkor lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
arra lennék kivancsi tapasztalt-e már valaki olyat, hogy rendesen meg volt idöben a mensije de mégis terhes volt. ez elsö 4 napban sok és darabos is volt aztán mintha elvágták volna és 3 nap barnázás ami viszont nagyon kevés volt. és inkabb krémes mint nyálkás.
2008. okt. 14. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azért nekem gyanús hogy nem terhességről van itt szó. Ha darabos, akkor az nyálkahártya, nem? Hát, szerintem nagy szerencse kell, hogy ott baba megmaradjon.
2008. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt én is igy gondolom! ma már semmi nincs ez a 8.ik nap viszont a melleim égnek fájnak érzékenyek... ez mire utalhat? van valakinek ötlete?
2008. okt. 14. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h elvetéltél és még a hormonok hatása ez????
2008. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!