Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napos embriót kapsz vissza...

5 napos embriót kapsz vissza bármi tüneted volt akár másnap azaz ha úgy számoljuk 6-7 napon? Nekem furcsa görcseim meg mint ha be lenne gyulladva tűrhető semmi extra csak furcsa. Rázkódósabb úton éreztem a méhem és a fészkeim. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

ma 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

"5 napos embriót kapsz vissza"


Én itt elakadtam.

Kiszedték belőled és visszarakták? Hogyan kell ezt elképzelni?

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

#1

Ha komolyan ilyen tudatlan vagy, inkább maradj csendben!

ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ET+2 napon volt iszonyatos szédülés, kis hasi fájás, némi rózsaszínes nyák. Az a lombik sikerült.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem én mindent. Szurkálást, görcsölést, húzódást, mellfeszülést. Nem sikerült.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ebben a ciklusban volt komolyabb stimulációd is? Vagy fagyasztott embriót kaptál?

Nekem a visszaültetés után még igazából tartottak a stimuláció tünetei: puffadás, vizesedés, enyhe görcsölgetés. Fokozatosan egyre jobb lett egyébként a helyzet, igyekeztem sok fehérjét enni, szedtem a javasolt vitaminokat.

Nekem a vérvétel előtt ~3 nappal (ez visszaültetéstől számított 10. nap lehetett) kezdtek megint erősödni ezek a tünetek, de a vérvétel igazolta, hogy sikeres volt a beültetés.


A visszaültetésnél azért a katéterrel kicsit megpiszkálják a méhszájad, ha erre érzékeny vagy, simán lehet, hogy érzel még néhány napig kellemetlenséget (van, aki az átjárhatósági vizsgálat után is még görcsölget néhány napig). A stimulációk magas hormonszintjei sem ürülnek ki olyan gyorsan azért, és erre is teljesen egyediek a reakciók. Nekem is a szurik kezdetőtől számítva már volt egy elég erős diszkomfortérzésem, ami a punkció környékén volt a legrosszabb.

ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves első ha nem vagy jártas a témában ne is erőltesd akinek hasonló eljárásban van rész fél gondolatból megérti.
ma 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap volt beultetes?

Nekem tegnap, fagyasztott. Egyenlőre semmi tünet.

Nativ ciklus minimális hormon.

Sok sikert

ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!