Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-esek,tapasztalatc...

VTimi30 kérdése:

Clostilbegyt-esek,tapasztalatcsere,sikerélmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok a 2.Clostys hónapban. Közben a lombikprogramot is elkezdtük. Tegnap,a ciklus 10.napján volt egy 17mm-es szép tüsző,holnap kell beadnom ismét az ovitrelle injekciót. A méhnyálkahártya tegnap 6mm volt(előző hónapban a 15.napon csak 4,3mm). Szedek E- vitamint,Q10-et. Az alhasam fájdogál. Ez az utolsó esély,hogy természetes úton foganjon meg a Babánk(2 éve próbálkozunk,ebből 1x jött tavaly össze,de spontán vetélés lett a vége...

A hormonszintem jó. Írt még fel a dokim Duphastont 2x1-et,de még nem mertem elkezdeni szedni(tegnap óta). Már annyi hormont kaptam,szedtem,és mindig csak a csalódás jött. Az orvosom nagyon lelkiismeretes,már ő kéri hamarabbra az időpontot lombikra,mert én októberre kaptam. Volt átjárhatósági is,minden rendben van. Viszont 38 éves vagyok,a férjem 42. Korra való tekintettel próbálja sürgetni. De azért én még bízom ebben a hónapban is,hátha...

Van,aki hasonló helyzetben van,volt?


júl. 9. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ovuláció előtt ne is kezd el a duphastont…azt csak ovuláció után szabad, és az ovitrelle után 36 órával van ovuláció.

Sajnos sikersztorim nincs, nekem nem sikerült az ovuláció indukció, de nyilván csomó embernek igen.

júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem sikerültek az inszemek de az első lombik igen.

Szerintem a természetest engedd végre el, már nem ez a lényeg hanem végre legyen gyerek. Volt több év a természetesre. Nekem csak addig számított ez a természetesen dolog míg össze nem jött a lombik. Most, hogy terhes vagyok már nem is érdekel.

38 évesen ennyi várakozás után, készülj lelkileg a lombikra.

júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cukorterhelésen voltál? Pajzsmirigy rendben? Ezek még nagy mumusok.
júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sajnálom,hogy nem sikerült. Lombikkal esetleg próbálkoztok?
júl. 9. 21:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2.,gratulálok Nektek,boldog Babavárást! Próbálok lelkileg a lombikra készülni,de így is bennem van,hogy talán most végre...
júl. 9. 21:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Igen,voltam,minden rendben van. Pajzsmirigyet vérből és uh-on is néztek.
júl. 9. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:

A hormonszinted jó???

Nem azt írtad valamelyik nap, hogy valami 0,16 az AMH-d? Az minden, csak nem jó.

júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem összesen 3 stimulációm volt, abból született 2 gyermekem :)
júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!