Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja volt az ovulációm,tegn...

4 napja volt az ovulációm,tegnap este viszont lebetegedtem. (Láz,végtagfájdalom.. valószínűleg influenza) Ilyenkor van egyáltalán esély a későbbiekben beágyazódásra,vagy már most engedjem el a betegség miatt? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

#Betegség ovuláció után
szept. 3. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A lázat csillapítsd, de amúgy nem befolyásolja. Viszont kb csak 25% esélyed van arra egy ciklusban, hogy terhes legyél. Szóval ez az engedjem el a betegség miatt szöveg nem annyira helytálló. Ha sikerült, akkor sikerült, ha nem, annak se a betegséged az oka.
szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esély, befolyásolni tudtommal nem befolyásolja (a láz nem tudom, hogy igen e vagy sem). Viszont én rendesen náthás voltam mikor a baba fogant. Vagy 2 hétig fújtam az orromat, meg köhögtem meg a torkom is fájt. És mégis pozitívat teszteltem. Amúgy tiktokon sokan mondják, hogy betegek lettek ovu után és akkor fogant a baba. Valószínűleg véletlen egybeesés de ki tudja.
szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam túl ovu után 4-5 nappal egy hányásos hasmenéses víruson. Mit ad Isten? Most teszteltem pozitívat 1 hete 😆

Szerintem nem befolyásol semmit.

szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ♥️
szept. 3. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a betegség sokszor csak jót tesz, mert legyengül az immunrendszer és a test így könnyebben befogadja a terhességet, mert ugye alapvetően küzd a szervezet a terhesség ellen. AMi így kicsit fura, de legyengült immunrendszerrel könnyebb teherbe esni.
szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszod!
szept. 3. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció után 8-10 nappal influenza miatt lázas voltam a fiamnál. 39 fokos láz volt napokig, utána csak hőemelkedés stb. Nem is jutott eszembe esélyesnek tartani azt a ciklust, aztán mégse jött meg és + lett a teszt.
szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod! :)

Akkor még nem engedem el ezt a hónapot! 🤞🏼

szept. 3. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!