Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv! Szedem a norcolutot ez...

Üdv! Szedem a norcolutot ez a 3dik hónapja. 2x1 Múlt hónapban volt petevezeték átjárhatóság… valaki esetleg valami tapasztalattal h sikerülhet e így a baba projekt vagy sem inkább ne reménykedjünk..?

Figyelt kérdés
Petevezeték átjárhatóság ,norcolut
júl. 2. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, sajnos nem vagyok az embered, de mintha láttam volna korábban a kérdésed. Nyilván nem kapsz választ, mert a norculut alapvetően nem a terhességet segíti, hanem magát a ciklusod, hogy legyen vérzésed. Pont akkor szokták adni, ha valakinek hetekig nem jön meg a havija, akkro ettől megjön pár nap alatt. Ettől még a sikertelenség oka nem biztos, hogy kezelve van. Neten is olvasgattam utána, mert érdekel a dolog, mi is babát szeretnénk, sajnos az elsőre is majdnem 7 évet vártunk.


Mire kaptad egyébként? Minden másra voltál vizsgálva? Hormonok, TSH, IR?

Ovu van?


Szedj D vitamint 3000NE, és e vitamint is 400-ast, mellé folsav, ezek az alapvitaminok háttérbetegség nélkül is.



Mielőbbi sikert nektek.

tegnapelőtt 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Ha nem szedem a norcolutot akkor nincs menstruaciom hónapokig tudom egyként hogy mire való és azt is h nincsen tüsző érésem.. inzulinrezisztenciám van szedek rá gyógyszert.. ezen kívül semmi bajom nincsen. Egyébként voltam már minden vizsgálaton
tegnap 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor neked is nehezen fog menni. Az a baj, hogy attól, hogy vérzésed van, peteérésed még nem lesz. A kettő nem jár együtt. Vérzés lehet peteérés nélkül is. Sőt ez a legvalószínűbb. Én felkerenék még egy endokrinológust. Vagy nézték közbe, hogy van peteérésed? Anélkül baba nem lesz sajnos. Azt kéne elérni, hogy peteérés is legyen. Ez meg kevés lesz hozzá :S
tegnap 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze voltam endokrinologusnal nőgyógyászati is meg simán is minden rendben van mindennel hormonokkal is elméletileg az inzulinrezisztencia véget nincs tüsző érésem erre szedek gyógyszert
tegnap 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!