Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehetséges az hogy a...

Hogy lehetséges az hogy a terhességi teszt nem mutatja ki a terhességet csak az uh? Mondanátok tapasztalatokat kérlek.

Figyelt kérdés
aug. 11. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatot nem tudok. Vagy rosszul lett a teszt elvégezve, vagy az illető abba a nagyon kicsi százalékba esik, akiknek a veséje nem választja ki a vizeletben a hcg hormont. De ez annyira ritka, mint a fehér holló.
aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kifogott egy hibás tesztet. Ez is ritka mint a fehér holló.
aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben? Ez megtörtént veled, vagy közeli ismerőssel? Ha igen, milyen tesztet hasznalt, es hanyszor tesztelt?
aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

#3


Szerintem tipikusan az, aki babát akar, negatív a teszt, de azt reméli, mégis terhes. Aztán ehhez vár pozitív példákat.


Én még itt egyről nem hallottam, sem ismerősi körben, akinek ne lett volna a vizeletében teszttel kimutatható HCG, ha terhes volt.

De mégis minden második negatív tesztes kérdező ebben bízik.


Évekig voltam meddő, szóval megértem, milyen nehéz a várakozás, de az ilyen hiú ábrándoknak nem sok értelme van.

aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

#4

Pont ezért kérdeztem...

aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én itt is már sokszor leírtam, hogy én vagyok a kivétel, de nekem se akarták elhinni, még a védőnő is csinált tetsztet, hogy a saját szemével lássa :D

de tényleg, ez kb 10e-ből 1

aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Barátnőmék nem védekeztek és egy ideje mondogatja hogy rosszul van. Én mondtam neki hogy csináljon egy tesztet, de negatív lett. Csinált vagy 5-6 darabot is. Úgy gondolta oké akkor nem terhes, de hetekkel később sem javult ez neki úgyhogy elment orvoshoz és uh-n lehetett látni a babát. Én teljesen meglepődtem. Nem is értem ilyen hogy fordulhat elő. Alacsony lett a vérnyomása és ezért szédült ez volt neki a tünete.
aug. 11. 17:57
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

A teszt után lett terhes.

Vagy rosszkor végezte,még túl korán.

Csináljon most egyet, akkor kiderül szerintem, hogy nála tényleg nem mutatja ki valamiért.

aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Azt is jó volna tudni, hogy mennyit kesett a menstruacio. Szabálytalan ciklusok esetén, vagy ha épp az az egy volt szabálytalan, akkor akar 8-asnak is igaza lehet.

Ha most sem pozitív a teszt, akkor ő az a bizonyos fehér holló,a tízezerből egy. Létezni letezik ilyen, ez nem vitatható, de borzasztó ritka.

aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem végülis kimutatta mindkét terhességnél a teszt, de extra halvány volt még az érzékeny teszt is. Úgy kellett keresni a csíkot. Idővel sem erősödött soha semmit. Pedig egy halom és mindenféle tesztet csináltam. Szerintem az én szervezetem sem úgy működik mint az átlag. Mindkét gyerek egészségesen született.
aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!