Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legérzékenyebb...

Melyik a legérzékenyebb terhességi teszt, amelyik legkorábban kimutatja a terhességet? Tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elméletileg a 10-es tesztetek mutatják ki legkorábban a terhességet, de engem az érdekelne, hogy ezzel kapcsolatba mik a tapasztalatok, illetve, hogy milyen fajta, milyen márkájú tesztet vegyek, hogy minél hamarabb megtudja van-e baba. Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2013. ápr. 16. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy vetélés után azt mondom, jobb inkább nem túl korán tudni a babaáról. Viszont előtte én is teszteltem folyton, nekem legkorábban az x epiles 20-as ,mutatta ki. Fényhez tartva már nagyon korán láttam a második csíkot. Aztán sajnos elment. A következővel csak a nem várt napján teszteltem Lilly 20-as az 14 napon kimutatta.
2013. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vaterás 10-es teszt mutatta 11. nappal együttlét után. Nagyon elégedett voltam :) Azóta már hetek teltek el, és jól vagyunk. Amikor nem voltam várandós, sosem lett pozi.
2013. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon drága, de nekem a clearblue volt a legegyértelműbb és legélesebb +
2013. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fastest.hu-ról rendeltem 10es one steppet, 4 nappal kimutatta halványan a nem várt előtt. azóta 11 hós a lányom :) de én is megijedtem, volt már pozi tesztem és 2 nappal nem várt előtt barnáztam, azt hittem vetélés, de szerencsére csak a hormonváltozástól, 1 tisztasági betétnyit.
2013. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az xepil es a corax is koran es megbizhatoan mutatta
2013. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Márti32 válasza:

Szia!


Én is rendeltem netről ( vateráról ) 10-es érzékenységű one step tesztet, nekem szombaton lett nagyon halvány pozitiv, viszont a clearblue egyből mutatta. Én nagyot csalódtam a vaterás tesztben, nem is vennék többet onnan.

Szerintem ugyanolyan erősségünek kellett volna lennie, mint a másiknak, mert úgye elvileg érzékenyebb tesztről van szó.

2013. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Márti32 válasza:
Elfelejtettem leírni, hogy az együttlét után 13 nappal mutatta ki, a nemvárt mensi előtt 2 nappal mindkét teszt.
2013. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!