Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen nagyon korai tüneteitek...

Milyen nagyon korai tüneteitek, megérzéseitek voltak, ami után aztán kiderült, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az első tünetek a beágyazódást követően jelentkeznek, sőt, valakiknél még annál is később, vagy egyáltalán nem.

Viszont itt most olyan nagyon korai jelekre/érzésekre lennék kíváncsi, amit nagyon az elején éreztetek, és sejtették, hogy a terhesség miatt van…és végül így is lett. :)



szept. 12. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi elmaradt a menzesz

Minden ami előtte volt azt PMS-nek tudtam be.

Tudom vannak akiknek fáj a derekuk, meg a fejük aztán terhesek lesznek, és azt gondolják a derékfájás, fejfájás a terhesség miatt volt.

szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hányszor éreztem, hogy na most tuti sikerült? Tippelj, ebből hányszor lettem terhes...Aki azt mondja érezte, annak csak szerencséje van, hogy pont össze is jött. Ennyi.
szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Szia! Most várom a harmadikat. Mind a 3 baba első próbálkozásra jött. Most biztos sokan hülyének fognak nézni, sőt lehet, hogy én is csak bebeszéltem magamnak 😅. Szóval mind a 3-nál az együttlét másnapján megmagyarázhatatlan, nyilalgató, szurkáló érzést éreztem az alhasamban. Most a harmadiknál ebből már biztos voltam, hogy sikerült. Korai tünetnek egyébként a gyakori pisilést tudnám mondani, amiből én már szintén tudtam. Ez az elmaradt menzeszt megelőzően kb 3-4 nappal kezdődik. Utána társult nekem hozzá teltségérzet és erős gyomorégés.

Szóval én személy szerint ezeket vettem észre magamon.

szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam inkább a pms tünetek voltak mások...hamarabb jött a puffadás és hamarabb múlt el, illetve a mellfájdalom nem jelentkezett, csak nagyon későn. Úgymond felcserélődött a megszokott sorrend. Mondjuk nem gondoltam babára, de az lett. Nálam 10.dpon mindig pozi a teszt. Rá két napra már émelyegtem ami még mindig tart. Szóval nálam már mensi kimaradása előtt jelentkezik tünet is, de csak 2-3 nappal előtte. A tünet egyébként mindig a pozi teszt után indult, lehet pszichés alapja is.
szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már rég meg kellett vola jönnie
szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nálam ami most nagyon érdekes, hogy a reggeleimet csak kávéval tudom elkezdeni, viszont most egyáltalán nem kívánom, illetve szurkáló érzések a bal petefészkemnél.
szept. 12. 08:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Az elsőnél én is azt éreztem, hogy elmaradtak a pms tünetek. Az ovu utáni erősödő mellfájdalom is. Csak az elmaradt menstruáció után jelentkezett. Illetve volt pecsételő vérzésem 7 nappal az ovu után, ami nagyon minimális, barnás rózsaszín paca volt. Ez mondjuk eléggé gyanús volt számomra :D
szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Akkor nem gondoltam, hogy a terhesség jele lehet, csak késöbb, már jócskán mikor terhes voltam esett le, hogy ez egy jel lehetett.


volt már egy fiunk. a 2.terhességem pedig egy veszteség volt.


már 4.hónapja próbálkoztunk. Túlzásba nem estünk, mert pl én sosem figyelgettem a ciklusom, mikor van ovum, mikor lehet a beágyazódás stb... Éltünk, szexeltünk mikor kedvünk volt. Ha megjött, tettem egy x-et a naptárba és ennyi.


Férjem születésnapja volt. otthon voltunk aznap. ünneplés, család, jól éreztük magunkat. Este mikor elment mindenki, a fiunkat elaltattam, férjem épp fürdött. Én ültem a nappaliban és bámultam ki a fejemből. És egyszercsak megmagyarázhatatlan dolgokat láttam. Fehér pici foltok kezdtek el körözni a fejem körül. Elkönyveltem annak, hogy túl fáradt vagyok.

Nem tulajdonítottam nagy jelentősséget neki, de napokig azért vissza-vissza emlékeztem rá, hogy vajon mi lehetett.


Másnap reggel amikor felkeltem, véres volt a bugyim. De törlésnél a papír már nem. Tuti meg fog jönni. De utána számolgattam, nagyon korán volt ez. kb 1 héttel a normális ideje elött.

Aztán csak nem jött meg.

Mondom lehet este túl hevesek voltunk,vagy valami hormon baj.


Aztán vártam, hogy megjöjjön. Semmi. 28nap, 29nap... 30.napon már ellőttem egy tesztet. pozitív.



kb 2-3 hónapos volt már a lányom, mikor barátnőmék belevágtak a baba témába. akkor beszéltem ezekről a dolgokról először, neki.


Ő mondta, hogy tuti beágyazódási vérzésem volt. Akkor hallottam erről először. És ő váltig állítja, hogy azok a fehér foltok kis angyalkák, vagy szellemek voltak, akkor választottak ki engem (ő nagyon ilyen ezo)

szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg, pedig minden percben azt éreztem hogy most biztos megjött, és mindig mentem is a WC-re ellenőrizni…
szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem akarok vészmadárkodni, de én mikor ilyen kérdéseket írtam ide ki, akkor abból mindig menstruáció lett. Amikor terhes lettem még csak fel se merült bennem a pozitív tesztig
szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!