Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kereken 5 hetes terhesen...

Kereken 5 hetes terhesen voltam orvosnál. Csak felritkulást látott még. Szerintetek ebből már nem lesz baba, vagy túl korai?

Figyelt kérdés
júl. 22. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért felesleges ilyen korán menni. Vagy-vagy.
júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nemhogy napok, de órák is számítanak. Nem tudhatod totál pontosan, hogy mikor volt ovud, azt sem, hogy mikor találkozott a petesejt meg a hímivarsejt és azt sem, hogy mikorra sikerült beágyazódnia.


5-6 hét között petezsák már szokott lenni. Ezért javasolt 6.hét végén menni vagy 7. hét elején. Akkor már egyértelmű a dolog. Lehet most csak felritkulást látott, holnap meg már lenne ott petezsák kezdemény is. most izgulhatsz még egy darabig. Nem lehet tudni, hogy sikerrel jársz e vagy sem. A kereken 5. hét gondolom mensi szerint, ebbe belefér az is, hogy 2-3 nappal korábban jár a terhességet, így normális, hogy nem látott semmit. De sajnos az ellenkezúje is lehet, hogy nem fejlődik.

Legjobbakat kívánom!

júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Reménykedek, mivel a tesztjeim is erősödnek. Persze, ez nem biztosítás semmire sem.
júl. 22. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Mar megint te vagy?
júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tessék?
júl. 22. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Olyan uncsi már ez a sok hasonló kérdés. Még sose voltam terhes de már a könyökömön jön ki hogy 7-8 hetes terhesség előtt semmi értelme orvoshoz menni.
júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Egyet kell ertsek a 6-ossal.

Tudhatnad kerdezo, hogy semmi ertelme ilyen koran menni.

júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Én is elmentem ilyen korán és megvastagodott méhnyálkán és folyadék a Douglasben kívül semmi nem látszott, aztán a nőgyógyász elküldött vérvételre HCG miatt. Synlab-ba mentem 2x (mert ugye 2 naponta duplazodnia kell) és mivel duplázódott, így beigazolódott a terhesség. Kövi UH 8 hetesen volt, akkor már vert a kis szíve is. Úgy, hogy ha nagyon izgulsz, ajánlom neked, hogy menj el a Synlab-ba HCG-t nezetni. Nem kell beutaló, magán labor.
júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Miert mentel ilyen koran? Ha minden nap ezen rugozol, csak magad idegesited!:(

Adj idot a dolognak! Drukk!

júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!