Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek olyan korai terhes...

Akinek olyan korai terhes tünete volt, mintha fel lenne fázva, pontosan mit érzett?

Figyelt kérdés
szept. 5. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Olyan korai terhestünet nincs, ami a felfázáshoz hasonlítana.
szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt inkább úgy tudnám leírni, mintha izomláz lett volna az alhasamban. Hogy úgy éreztem, hogy ott a hasam. 😅 Bármilyen hülyén is hangzik ez így.
szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Felfazas tünetei pl égő érzés pisilés közben, vese fájdalom, folyamatos kellemetlen vizelési inger. Egyik sem hasonlítható kora terhesség tüneteihez. A gyakori vizelés érzés terhesség elején is teljesen más. Kevésbé kellemetlen, mint felfazaskor.

Lassan egy influenza tunetei is terhességi tünetek lesznek gyakorin. Talán olvastam is pár hete olyasmit, hogy folyik a kérdező orra és azt olvasta, az a terhesség egyik jele.

szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Többen írták korábbi kérdéseknél, hogy úgy érezték, mintha fel lennének fázva, végül kiderült, hogy terhesek. Főleg azokhoz szól a kérdésem, akik ezt írták vagy nem írták sehova, de így érezték, így

jellemeznék.

szept. 5. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, van ilyen, a hormonok játéka. Első terhességemnél volt. Folyamatosan pisilni jártam, és nem voltam felfázva. Nekem szimplán sürgős vizelési ingerem volt.
szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

[link]



Tessék a lepontozóknak..

szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig nekem mind a két terhességnél az első tünet a gyakori vizelési inger volt. Elég sokszor jártam. Nekem amikor megjön, az első nap szintén állandóan pisilni járok. Egyébként én annó azt hallottam, hogy a hormonok okozzák. Szóval simán lehet
szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A felfázásnála gyakori vizelési inger csípő, fájdalmas vizeléssel is jár. Olyan meg terhességnél alapvetően nincs, beszéltek itt összevisdza.
szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

8#


Igen, innen tudjuk, hogy nem felfázás mert nem csíp, viszont sűrű a vizelési inger.. 🙄 amit a hormonok okoznak.

Látom nem sikerült szöveget értelmezni.

szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!