Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezte már más is, ahogy...

Érezte már más is, ahogy halad a megtermékenyített petesejt a petevezetékben a méh felé?

Figyelt kérdés

Az egyoldali ovulációs fájdalom kivételesen nem múlt el, hanem azóta is hasonlót érzek, napról napra feljebb. Meggyőződésem, hogy arról lehet szó, hogy halad a kis drága a méhem felé. Jövő héten kiderül, tényleg erről volt-e szó, addig is kíváncsi lennék, más volt-e így.

Arra nem vagyok kíváncsi, hogyha valaki hülyének néz emiatt.


szept. 6. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂 FELFOBTAD AZ ESTEM!😂😂😂😂 koszi🤌🏼
szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%

50 te tényleg ennyire hülye vagy, hogy nem tudod értelmezni amit írtam?

A HAS LENT KEZD EL NONI ELOSZOR NEM FENT...

Ezt írtam. Szó sem volt arról, hogy neked a gyomrod fáj.

Lyezuuuus gyere le 🤦‍♀️🤦‍♀️

szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%

A peteerest azert erezhetik tobben, mert amiben erik tüsző annak a merete elerheti a 2 centit!

Tehat a tuszobol kiszabadul egy petesejt, ami mikroszkopikus meretu!!! Azert hivjak igy mert csak es kizarolag mikroszkop alatt lehet latni! Erdekes mi?? 🤷🏻‍♀️

De ez a szabad szemmel latas honnan jott nem tudom?!😂 de lekotlottam tőle🤣

Minden egyeb jarulekos erzest, fajdalmat, szurkalodas es a joeg se tudja meg mit erezhet az ember, hormonalis valtozasok okozhatjak honaprol honapra, es meg ott van az elme jateka is🤣

szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
Össze vissza beszélsz, letagadod amit előzőleg írtál, köze nincs már a témához a válaszaidnak. Kit érdekel, hol nő "először" a has és ki írt rajtad kívül erről bármit is?
szept. 6. 21:26
 55/66 anonim ***** válasza:
79%
Ki?
szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

55, nyugi, azt hiszi egy ember valaszolgat neki 🤣

Nekem szánta az 54 amit írt, nem neked .

De mivel csak egy agysejtje működik, nem fogja fel, hogy itt minimum már húsz ember írt neki 🤣


#52

szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy troll vagy….mond hogy az vagy. Kérlek…!


Komolyan kezdem elveszíteni a hitem az emberiségben.


NEM ÉREZHETED!


Egy 6 hetes magzat is 6 mm!!!! Érted?? Nincs egy centi!

Hogy éreznéd?


Nincs egyébként a méhedben olyan sejt, ami továbbítaná a jelet annak a csökött agyadnak hogy ott végig”megy” valami. Csak mondom…

szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%

57 ne zavard össze, már így sem érti, most még plusz sejtekről beszélsz neki.

Total zavart lesz tőle 🤦‍♀️😅🤣

szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:

Nem láttam még a másik választ, így egyből a csupa értelem 52-re válaszoltam... Plusz nem fogok minden kommentre külön válaszolni.


Igazából már csak ennek a szomorú sorsúnak válaszolnék egyet, aki azt hiszi, hogy hat röhögős fejtől igaza lesz: Továbbra sem értem miért gondolod, hogy nem látom, hogy nem csak a te értelmi szintedre jellemző stílusban érkezik válasz, de mindegy is. Sajnálom, hogy akkora fos az életed, hogy így próbálod kiélni magad. Hidd el, attól, hogy próbálod bizonygatni, hogy én aztán mekkora hülye vagyok és nem értem meg a nem túl frappáns irományaidat, még nem lesz semmi sem jobb neked. Becsapod magad. Az életben vannak sokkal szebb dolgok ettől a viselkedéstől ;)

szept. 6. 22:00
 60/66 anonim ***** válasza:
86%

“Becsapod magad.”


Akkor most kérlek nézz tükörbe és mond ezt el többször hangosan!


Szívesen! :)

szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!