Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezte már más is, ahogy...

Érezte már más is, ahogy halad a megtermékenyített petesejt a petevezetékben a méh felé?

Figyelt kérdés

Az egyoldali ovulációs fájdalom kivételesen nem múlt el, hanem azóta is hasonlót érzek, napról napra feljebb. Meggyőződésem, hogy arról lehet szó, hogy halad a kis drága a méhem felé. Jövő héten kiderül, tényleg erről volt-e szó, addig is kíváncsi lennék, más volt-e így.

Arra nem vagyok kíváncsi, hogyha valaki hülyének néz emiatt.


szept. 6. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
95%

#26! Jaj, szegény, most elrontottad! Milyen csalódás lehet már, hogy visszafelé halad. Napról napra egyre kevésbé terhes🤣

Kérdező! A spermium egyedül halad felfelé a petesejt felé. A legkisebb sejt. Nagy semmit lehet belőle érezni. HA megtermékenyítette a petesejtet, akkor haladnak lefelé már együtt, út közben elindul az osztódás.

Inkább nézd át a bioszt, mielőtt tovább égeted magad.

De nem úgy volt, hogy suliban nem lehet nálatok telefon?

szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:

Gondoltam adok egy esélyt neki, így visszakérdeztem, hova lefele szerinte. Sajnos válaszolnia már nem sikerült.

Továbbra sem gondolom, hogy attól, hogy ezt így leírtad, az ovuláció helyzetéhez képest a petevezetőben lentebb kellene lennie egy esetleges megtermékenyített petesejtnek...

szept. 6. 14:15
 33/66 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az ostobábbnak áll feljebb, hiába az észérvek.

Téged fizet a gyakori, hogy legyen olvasottsága, kérdező?

szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 26-os, aki írta, hogy inkább lefele jön a már megtermékenyített petesejt.

Tessék olvasgatni, illetve a a képet is nézegesd.

[link]


"Ha az érett petesejt találkozik spermiumokkal, akkor létrejöhet a megtermékenyülés. Tudtátok, hogy a megtermékenyülés a petevezeték felső harmadában történik?


És ebben az esetben a megtermékenyült petesejt elkezd osztódni, még a petevezetékekben, és vándorol a méh felé. Ez a vándorlás 5-7 napig tart. Ennyi idő, míg a kis osztódó sejtünk leér a petefészkünkben szánkázva a méhbe és ott beágyazódásra alkalmas helyet talál."

szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:

Erre még mindig csak azt tudom mondani, hogy a felső harmad az ovuláció helyéhez képest feljebb van, tehát önmagában nem zárja ki az elméletem.

Viszont örülök, hogy alátámasztottad, amit írtál, pozitív csalódás.

szept. 6. 14:29
 36/66 anonim ***** válasza:
100%
Azt a k@va, megkérdőjelezi a testében lévő szervek elhelyezkedését 🤣🤣😏
szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te nem tudsz szépen fogalmazni, elárulnád, mivel kérdőjelezem meg?
szept. 6. 14:33
 38/66 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad a megtermékenyített petesejtet érzed. Az meg felfele nem nagyon megy már. A MÉG NEM megtermékenyített petesejt először tényleg felfele indul el a petefészekből, majd találkozik a spermiumokkal, megtörténik a megtermékenyülés és lefele megy tovább a méh felé.

De nekem amúgy mindegy, felőlem majd azt is állíthatod, hogy érezted, ahogy az embriónak egyesével kinőttek az ujjai. Attól még lehetsz jó anya, hogy szar vagy biológiából. :D

szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:

Oké, nem megy feljebb.

Azért remélem, hogy ennek ellenére ezt a vándorlást érzem, vagy ha nem is, de sikerült ez a hónap :)

Nekem az ovuláció sem csak két kis szurka, sőt már a peteérés idején is vannak enyhe fájdalmaim vagy érzeteim...

szept. 6. 15:02
 40/66 anonim ***** válasza:
89%
38, itt vitatkozol mint valami bolond...
szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!