Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezte már más is, ahogy...

Érezte már más is, ahogy halad a megtermékenyített petesejt a petevezetékben a méh felé?

Figyelt kérdés

Az egyoldali ovulációs fájdalom kivételesen nem múlt el, hanem azóta is hasonlót érzek, napról napra feljebb. Meggyőződésem, hogy arról lehet szó, hogy halad a kis drága a méhem felé. Jövő héten kiderül, tényleg erről volt-e szó, addig is kíváncsi lennék, más volt-e így.

Arra nem vagyok kíváncsi, hogyha valaki hülyének néz emiatt.


szept. 6. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
99%
Csak kíváncsi vagyok. Tudod, mekkora egy sejt? Hogy éreznél egyetlen sejtet? Csak mikroszkóppal látható.
szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Tudom, vannak akik szerint az ovulációs fájdalmat is beképzeljük.
szept. 6. 12:05
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Najo, imadom ezt a kerdest, koszi!

szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
97%

Halad igen, lábakon 🤦‍♀️

Ekkora baromságot.

szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
95%
Te bele vagy hülyülve a teherbeesésbe? Javaslok egy pszichiátert.
szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Mert nem halad, egyszer csak ott terem? :D A savanyú embereknek én jó sok hangulatjavítót ajánlok.
szept. 6. 12:22
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel, ha kiderül, hogy nem lettél terhes, utólag mivel fogod magyarázni? Mi haladt és hova?🤔 Légyszi, írd majd meg! Felkeltette az érdeklődésem ez a kérdés 😁
szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Okés, mindenképpen :D
szept. 6. 12:24
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

6, de, mondom hogy halad.Labakon és sétálva.

Azért érzed.

szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
97%
7, valószínűleg azt fogja majd írni, hogy terhes lett és a doki megerősítette, hogy a petesejtet érezte haladni
szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!