Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezte már más is, ahogy...

Érezte már más is, ahogy halad a megtermékenyített petesejt a petevezetékben a méh felé?

Figyelt kérdés

Az egyoldali ovulációs fájdalom kivételesen nem múlt el, hanem azóta is hasonlót érzek, napról napra feljebb. Meggyőződésem, hogy arról lehet szó, hogy halad a kis drága a méhem felé. Jövő héten kiderül, tényleg erről volt-e szó, addig is kíváncsi lennék, más volt-e így.

Arra nem vagyok kíváncsi, hogyha valaki hülyének néz emiatt.


szept. 6. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
92%

peteérés idején is vannak enyhe fájdalmaim vagy érzeteim...


Nekem is.

Mégsem vagyok terhes 🤣

szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
Én ilyet sem mondtam, hogy ezért terhes lennék. Olyan dolgokat figurázol ki, amik nincsenek is, csak odaképzeled.
szept. 6. 15:05
 43/66 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem vagy terhes, mert az intelligenciát tőled örökli a gyerek. Szegényt nem indítanám el az életben ilyen hiányossággal.
szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Ha csak a nálam intelligensebb embereknek lehetne ezentúl gyereke, akkor csúnyán lecsökkenne a föld lakossága. Ami végülis a bolygónknak nem lenne rossz, de szerinted tényleg indokolt volt ez a kijelentés tőled? A végén még kiderülne, hogy te sem ütöd meg a szintet.
szept. 6. 16:48
 45/66 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélem tudod, hogy te itt most nem egy emberrel beszélgetsz.
szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
#42! Ööö...ne zavarj össze. Tehát érzed, hogy megy a megtermékenyült petesejt, de nem vagy terhes?🤔
szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem: van màr egy gyermeked?

Mert ha nincs, az magyarázná, honnan jön ez az érzés neked. Én is évekig vártam az első babámra. Az ember eszméletlen dolgokat tud beképzelni, mikor vágyik egy gyerekre. Mondjuk nálam maximum odáig jutott, hogy a negatív terhességi tesztjeimet egy nap 3x szedtem ki a kukából, hogy tényleg negatív-e. Komolyan ajánlom keress egy szakembert, aki segít feldolgozni ezt a nehézséget, mert addig amíg nem lépsz túl a tévképzeteiden és nem vagy egészséges, kicsit nehezebb lesz gyereket produkálni .

szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

Olyan okosnak gondoljátok magatokat, hihetetlen. Miért gondolnám, hogy egy emberrel beszélgetek? Ezt abszolút nem is értem.


46 Azzal, hogy említettem, igen erős élmény szokott lenni a peteérés és az ovuláció, nem arra akartam kilyukadni, hogy emiatt terhes lennék. Esetleg arra, hogy feltételezhető, hogyha azt is jobban megérzem, mint sokan, akkor talán az utána következő dolgokat is. De igazából a kérdésemben sem jelentettem ki, hogy terhes vagyok, egyelőre csak bízom benne, ez egyébként érzékelhető.


Amit fizikailag érzek, az valós, amely ihletett egy elméletet, amire pedig itt rákérdeztem. A tévképzet egészen mást jelent, nem kell ilyesmivel dobálózni.


Miért kell mindent kiforgatni?

szept. 6. 19:33
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

Te konkrétan egy hülyeséget kérdeztél, hogy erezheted-e, hogy a petesejt megy felfelé.

Csakhogy ugye az lefelé megy, de ettől függetlenül akkor sem érezhetnéd ha felfelé menne..

Amúgy itt vitázolz hogy felfelé megy.

Magyarázd el kérlek, hogy ha egy nőnek elkezd nőni a hasa a terhesség elején miért is nő neki LENT ha szerinted a petesejt fel vándorol?

Nem a gyomrod alatt kezd nőni a hasad, hanem lent...

Vagy te azt sem hiszed el amit látsz?

szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Te meg konkrétan hülyeségeket írsz, nem azt írtam, hogy a gyomrom fáj.
szept. 6. 20:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!