Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hete szültem, hosszú vajúdás...

7 hete szültem, hosszú vajúdás után végül sűrgősségi császár, kizárólag szoptatok az eleje óta bőven van tejem óránként szinte. Viszont 6. héten megjött napra pontosan a mensim. Elmentem nőgyógyászomhoz tele vagyok érett petékkel. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy volt valaki hasonló helyzetben? Ugyanúgy tudott szoptatni? Tervezünk tesót, de ilyen hamar teherbeesek akkor félek a második is császár lesz pedig természetest szeretnék mindennél jobban.
júl. 24. 09:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen normális, ha gyorsan visszaáll a peteérés és a menstruáció. Az is, ha valakinek hónapokig nem jön meg szülés után, vagy amíg szoptat. Én az első tábor voltam, 9hetes volt a lányunk amikor megjött (volt peteérésem is, mindig érzem, kb 7 hetes volt a kicsi amikor éreztem a p.é tüneteimet).

A gyors következő terhesség nem a következő császár miatt veszélyes, hanem ahogy írták: a heg repedhet szét terhesség alatt (minél kevesebb idő telik el, annál gyengébb még a hegszövet), ami a babára és rád is életveszélyes lehet. A regeneálódás miatt tanácsolják, hogy (pláne császár után) minimum egy év teljen el a szülés és a következő teherbeesés közt, mert addigra csökken a komlikációk esélye. Hüvelyi után sem ajánlott újra gyorsan teherbe esni, a császár meg egy nagy hasi műtét. Ha nem akarsz kockáztatni védekeztek és nem kell attól félni, hogy baj lesz.

júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy van ciklusod, miért esnél hamar teherbe? Védekezni tudtok, gondolom.
júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Az összes komment egy rakat kretén.

Nem a védekezésre volt senki kíváncsi ti szerencsétlenek😒 Hanem hogy aki ugyanígy volt annak mi lett a kimenetele.

Elmebetegek😂

júl. 24. 17:55
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#13. Szokták mondani: Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye...
júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter...
júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt annak a kimenetele, hogy valaki szülés után érett petesejtekkel rendelkezett, de még nem akart gyereket? Gondolom védekezett 🤷ezért kérdést feltenni....és mi kretenek
júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett volna a kimenetele?

Lett menzesz, lett peteérés, védekeztünk és nem estem teherbe.

Ja, és szoptattam is egy jó darabig.

Nincs ebben semmi szokatlan meg varázslatos

júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!