Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehettek szeretkezés...

Mitől lehettek szeretkezés után vajúdás szintű fájdalommal járó görcseim?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt ilyen,máskor is böködte már a méhszájamat közben,de sosem görcsölt.Meg sem tudtam mozdulni után 2 óra hosszáig,fájdalomcsillapítót kellett bevennem.Ciklus 52. napján volt(mindig ilyen hosszú),citológia negatív.Azt hittem vetélek,és h éjszaka elönt a vér,de nem történt semmi.Teszt (one step vaterás) negatív.Peteérés vagy baba,csak még nem mutatja ki?
2015. febr. 16. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz. Lehet van egy gyulladásod. Meg amúgy is ilyen hosszú ciklust megkéne nézetni miért van. Vizsgáltak ezért?
2015. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ijesztgetésképpen, de tényleg lásson orvos. Nekem óriási fájdalmaim voltak a ciklus közepén főleg, volt hogy szex után is, és mensi közben is, és mikor megnézték, több cisztám is volt - arra tippeltek, hogy endometriózisom van, az jár ilyen fájdalmakkal. Következő évben rászántam volna magam a laparoszkópiás műtétre, hogy nézzék meg, szedjék ki, mert nem jött a baba már több éve, lehet emiatt.

Aztán nem kellett, mert a kislányom hirtelen jönni akart, mindezek ellenére. :)

2015. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ne ijedj meg nagyon, nekem is volt ilyen egyetlen egyszer, nem volt semmi komoly oka, intenzívebb lehetett az együttlét mint a megszokott. Még ügyeletre is bementem annyira rosszul lettem, algopyrin + no spa megoldotta.
2015. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!