Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés valójában a vajúdás?

Milyen érzés valójában a vajúdás?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 07:43
A kérdező szavazást indított:
egy görcs
Szúró érzés
Szorító érzés mintha övvel össze szorítanának
Pontosan olyan mint a menstruációs fájdalom csak fájdalmasabb
Nyomó érzés mintha nyomnánam tolnának lent
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetetlen így meghatározni


Főleg, hogy egÉnileg változhat.


Talán a menstruációsra hasonlít, csak sokkkkkkal erősebb.


De van akinek a dereka fáj, nekem nem fájt

2022. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2x szültem, mind a kettő teljesen más volt.
2022. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A menstruációs fájdalomra csak a jóslók hasonlítottak mindkétszer.

A valódi fájások semmiben nem hasonlíthatók a menstruációsra. Ha megadtál volna egyéb opciót, arra nyomnék.

2022. febr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a derekam fáj, ami kisugárzott a belső combomba, nem görcs volt, éles fájdalom 🤷🏼‍♀️. A hasam ugyan kemény lett, mint egy kő, de azt nem is éreztem a derék-comb fájdalomtól.
2022. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsőnél a derekam fájt iszonyú nagyon.mellette mintha késsel szúrkálták volna a méhemet.


Másodiknál nem fájt a derekam, szúrásokat sem éreztem. Ott mensi fájás volt, csak egyre durvábban. Nekem alapból fáj a mensi, na egy vagy 100x kemenyebb volt.

2022. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ezt így meghatározni, én pl utólag meg nem tudnám mondani, pontosan hol éreztem a fájdalmat. Talán az egész hasamban. De mensis fájdalomra nekem nem hasonlított. Talán max az eleje, amíg még gyengék voltak a fájások.
2022. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

1. Vagyok


Viszont tudni kell, hogy nekem a mensi az alapból ti inek fetrengős volt

Hullámokban görcsölt és ömlött belőlem minden a hatására ( mint szoptatáskor, csak ekkor már éppen csak fáj)



Nekem úgy indult, hogy a méhszéjtól/ alhasamból elindult a hullám, a végère az egész hasam összehúzódott a csúcsáig, majd alul kiengedett és akkor nagy megkönnyebbülés, izomláz előtti fàradt érzés… aztán ondult ujra, mintha a méhszájamban kèst forgattak volna fájáskor.


( villámszülèsem volt.. majdnem a kocsiban szültem meg, nem mertem liftbe szállni a kórházban)

2022. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!