Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szülés esetén, akinek...

Első szülés esetén, akinek idő előtt, a 36-37. hét környékén beindult a szülés, mennyi idő volt a vajúdás?

Figyelt kérdés

Mennyi idő volt a vajúdás, és mennyi idő a kitolási szakasz?

Történt beavatkozás a szülés alatt, alkalmaztak pl fogót, vákuumot, hasprést, gátmetszést vagy egyebet?

Gyógyszereket adtak a szülés alatt? Pl fájdalomcsillapítás, helyi érzéstelenítés, oxitocin, epidurál, antibiotikum vagy más?



2022. febr. 5. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 óra, nem kellett semmi és utána 5 perc alatt született meg a lányom.
2022. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

36+3 hetesen, 4 óra vajúdás volt, a kitolás pár perc lehetett, az már csak egy pillanatnak tűnt :D


Kis oxitocint kaptam csak, és volt gátmetszés

2022. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35 hétre szültem.3 óra volt a vajúdás.
2022. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

37+4-re született, összesen 3 és fél óra alatt, ebből 2 óra lett a kitolás. Nem volt oxi vagy gátmetszés, fogó vagy hasonlók, az idő rövidsége miatt fájdalomcsillapítás sem.

Kicsit varrni kellett, ahhoz kaptam érzéstelenítést.

2022. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36+2-re szultem. Burkot repesztettek, meg oxitocint kaptam. 3 ora volt a vajudas, aztan gyakorlatilag 5 perc mulva kint volt a kislányom. Az orvosom nem volt bent aznap a korhazban, de szoltak neki, es a kislanyom megvarta, hogy odaerjen, mert amimt belépett az orvos, elkezdodtek a tolofajasok es 5 perc mulva megszültem.
2022. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!