Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az oxitocin azonnal fájásokat...

Az oxitocin azonnal fájásokat okoz?

Figyelt kérdés

Mikor szültem, elfolyt a magzatvíz, de semmi fájásom nem volt.

Mindenképp császáros lettem volna, mert farfekvéses volt a babám, csak kicsit előbb érkezett, mint vártuk.

Azt mondta a szülésznő, hogy hoz oxitocint, mert nincs fájásom és azért érezze a baba, hogy meg fog születni. Az oxi után sem éreztem semmit, rá nemsokára már vittek a műtőbe.



2022. jan. 1. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 41. Héten kaptam, indították, de semmit nem éreztem.

Kb a 2 perces fájásoknál is olyan érzésem volt, mintha menstruációs fájdalmam lett volna, utána kezdett tényleg fájni, holott az nst-n jöttek a hullámok szépen.

2022. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban 2 csaj feküdt. Egyik 3dik napja másik 4dik napja kapta. Egyiküknek sem volt egy kósza fájdalma sem.
2022. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg 15 percen belül fájásokat hozott, 1-2 óra múlva már erősek voltak. Sajnos csak másnap este sikerült megszülnöm a babám. 42. héten indítottak. Gondolom ez is mindenkire máshogy hat.
2022. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 10 perc után brutál fájásokat csinált. A doki, meg a szülésznő is meglepődött, mert általában fél óra után kezd hatni. Legalábbis ott ezt mondták.

3/4 óra volt amíg ezek a fájások tartottak szinte egybefüggően. A negy óra kitolási szakasz már feloldozás volt ahoz képest.

Mindenki máshogy működik. Ott is volt olyan anyuka akinek semmit nem csinált az oxi.

2022. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oxitocin nem mindenkinek ad fájásokat, valaki az oxitol nem is szül meg.
2022. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 perc után csinált fàjásokat, kb 10 percesekkel indult, amiből viszonylag hamar 2-3 perces lett.

A bekötéstől számítva 2 óra múlva már a tolófájásoknàl tartottunk, onnan 20 perc alatt baba lett.

A vajúdás utolsó 30 perce olyna igazi jajgatós volt, de legalább nem tartott sokáig.

Viszont tényleg van olyan, akinek nem hat.

2022. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 30 perccel utána kezdtem el gyenge fájásokat érezni
2022. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt oxitocin terhelésem, elaludtam tőle.

Két nappal később a szülés se akart beindulni, megint oxitocint kaptam, közben beszélnem kellett a férjemhez, hogy ne aludjak el.

A kicsi életjelei sajnos esni kezdtek, így császár lett.

2022. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!