Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hete szültem, hosszú vajúdás...

7 hete szültem, hosszú vajúdás után végül sűrgősségi császár, kizárólag szoptatok az eleje óta bőven van tejem óránként szinte. Viszont 6. héten megjött napra pontosan a mensim. Elmentem nőgyógyászomhoz tele vagyok érett petékkel. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy volt valaki hasonló helyzetben? Ugyanúgy tudott szoptatni? Tervezünk tesót, de ilyen hamar teherbeesek akkor félek a második is császár lesz pedig természetest szeretnék mindennél jobban.
júl. 24. 09:21
1 2
 1/17 babyboom567 ***** válasza:
81%
Ha ilyen hamar teherbe esel nem az a legnagyobb baj, hogy a második is császár lesz, hanem, hogy szétreped a császárheged,és mindketten meghaltok.A testednek regenerálódni,gyógyulni kell.Komolyan eszem megáll,hogy 7 hetes a picibabád, de már egy másik gyereken gondolkodsz.
júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Persze, van ilyen, nem kell ezen meglepődni. Miért ne tudnál tőle szoptatni?!


Miért esnél teherbe gyorsan? Védekezni kell rendesen, erre van a gumi.


Néha ledöbbenek az embereken.

júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk védekezzél, és akkor nem leszel terhes??
júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

valóban, az újabb császár a legkisebb gond. Konkrétan az életed bánhatja, ha nem hagyod regenerálódni a méhed.


Nekem is 8héttel szülés után már megjött, pontos is lett. Pedig 13hónapig szoptattam.


Védekezés a kulcsszó, amit keresel.

júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az orvos azt mondta, hogy minimum 18 hónap teljen el 2 terhesség között. Addig védekeztünk és most kezdtük el újra a baba projektet. A császár nagy műtét, semmiképpen ne vállaljatok ilyen hamar második gyereket.
júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Vedekezz és akkor nem esel teherbe. Foglalkozz a 7 hetes gyerekkel, regeneralodj, várd ki a fent leirt időt, aztan gondolkodj ilyeneken.
júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Ne az legyen életed vágya, hogy a nunidon préselj ki egy újabb gyereket, hanem a meglévővel foglalkozz. Védekezzetek, nem kell szaporodni, mint a nyulak.
júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Tervezünk tesót, de ilyen hamar teherbeesek akkor félek a második is császár lesz


Hozzatok gumit oszt nem esel teherbe. 🤷

júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Huzzatok
júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
#7 elég bunkó vagy
júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!