Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek nemvárt...

Van olyan akinek nemvárt előtt 6 nappal már kezdődtek a terhes tünetek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ez kb lehetetlen. Máshol találtam olyat akinek így volt. 2. baba projekten vagyunk, tegnap óta brutál émelygés van rajtam. Rossz közérzet, ugyan olyan mint az első várandósságnál. Senki se beteg körülöttem. Nem hányok csak mint aki másnapos. 5 nap van nemvártig. Elképzelhető hogy 2. babánál gyorsabban reagál a szervezet? Ma vagyok 9 dpo-n. Nemtudom hova tenni ezt a rossz közérzetet. Tegnap azthittem tuti rota vírus, de nemlett rosszabb, nem hányok. Fiam (1 éves), is jól van, és mindenki a családban. Ez mennyire elképzelhető?
júl. 23. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt 2 nappal, reggel fogmosáskor jött a hányinger, de csak ilyen pici, hirtelen. Megfordult a fejemben, hogy mi van ha..., mivel nem védekeztünk. Nem akartam elhinni amikor pozitív lett a teszt. Nekem csak ennyi volt :)
júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!