Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy nappal később lett...

Négy nappal később lett pozitív az ovulációs teszt a szokásoshoz (rendszeresen ugyanazon a ciklusnapon) képest. Ma 3 napja késik, 13 nap telt el az ovuláció óta. Érzékeny terhességi teszt (Predictor Early) negatív. Van remény, hogy baba lesz belőle?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem negatívat, és tegnap is. Tudom, hogy minden ember és minden szervezet más, főként saját tapasztalatok érdekelnének, hogy menstruáció késése után 2-3-4 nappal magas érzékenységű teszt mutatott-e bárkinek egyértelmű negatívat, melyből végül mégis baba lett? 4 nap ovuláció csúszástól függetlenül a tesztnek már mutatnia kéne 13 nappal az ovuláció után, igaz?

jún. 16. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi infó pluszban, hogy a hőmérsékletem nem ment le, 36,9 -37 között van másfél hete.
jún. 16. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elengedném a helyedben. Már pozitívnak kellett volna lennie a predinek. Így, hogy volt pozitív lh teszted, nem gondolnám, hogy van remény. Sajnálom csak hosszú évek tapasztalata beszél belőlem.


Mielőbbi sikert nektek.

jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzá tennék, nem az számít, hogy mennyit csúszott az ovud. A lényeg, hogy volt és onnan számítva jön a mensi fixen. Ha 4 napot csúszott a megszokotthoz képest, akkor 4 nappal később is esedékes a havid. Teljesen jól számolod.
jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9 nappal ovu után legtöbbször + volt a predim 1x2x csak 10 dpon. Szerintem most nem sikerült, majd kövi hónap, az ovu csúszkálhat, de az utána eltelt napok fixek.

Nekem 13-17 nap közt van ovu,után 15.napon jön meg

jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat! :) akkor várom, hogy megjöjjön, kövi hónap pedig egy új esély. :)
jún. 17. 10:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!