Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még az Ovitrelle hatása 12...

Ez még az Ovitrelle hatása 12 nappal a szuri után?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek ez még a szuri miatt pozi?


júl. 2. 12:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Szia elmeletileg 10 napig mutat falls eredmenyt :) nekem erosebb volt de mint kiderult a baba elobb fogant meg :). Par nappal inszem elott.
júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok!:)

Szerinted túl halvány? Nem tudom. Már úgy várom hogy kiderüljön.🥺

júl. 2. 13:03
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha az en szemelyes velemenyemet kerdezed akkor ezt dobnam ki a kukaba.. 2.5 ev alatt sok tesztet csinaltam es akkor is volt rajta ilyen amikor 0 volt az esely a babara ... Szerintem marketing fogas hogy vegyel meg harmat mert maskeppen megbolondulsz ha nem csinalod meg ( magambol kiindulva). A helyedbe csinalnek masfajtat is
júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 tesztet vettunk . Ennel sokkal erosebb volt meg is halvanyabb a masiknal es a parom eldugta a tesztet par nap mulva kaptam tole egyett.. szulinapomon hogy csinaljam meg 😂 akkor mar egyforma eros volt 🥹 utana ra 3 napra amikor hivatalosan kellett tesztelnem :D
júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont a szuri utan 12 napon teszteltem es nem is mertuk azt mondani meg hogy nem attol.. feltunk mert ha nehezebben szivodik fel.. akkor siman lehet meg az :).
júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
3: Van másik tesztem, előtte nap reggeli elsőből, azon is ott a 2. csík. Szoval akkor szerintetek mi van?
júl. 2. 13:16
 7/22 anonim ***** válasza:

11. napon nagyon kar tesztelni..


Mihez kellett a szuri? Nekem pl.. inszemhez.. szuri utan 2 nappal volt az inszem.. 8 dpon.. voltam pozitiv tesztel egyertelmu volt hogy nem az inszem.. majd a meretekbol is kiderult :)

júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Stimulált hónap volt, nem inszem, csak letrozol,ovitrelle,progeszteron.
júl. 2. 13:22
 9/22 A kérdező kommentje:
5: neked erősebb volt ennél a teszted?:)
júl. 2. 13:24
 10/22 anonim ***** válasza:
Ovitrell utan kb 2-3 napra reped meg a tuszo. Igen sokkal erosebb volt
júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!