Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek nemvárt...

Van olyan akinek nemvárt előtt 6 nappal már kezdődtek a terhes tünetek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ez kb lehetetlen. Máshol találtam olyat akinek így volt. 2. baba projekten vagyunk, tegnap óta brutál émelygés van rajtam. Rossz közérzet, ugyan olyan mint az első várandósságnál. Senki se beteg körülöttem. Nem hányok csak mint aki másnapos. 5 nap van nemvártig. Elképzelhető hogy 2. babánál gyorsabban reagál a szervezet? Ma vagyok 9 dpo-n. Nemtudom hova tenni ezt a rossz közérzetet. Tegnap azthittem tuti rota vírus, de nemlett rosszabb, nem hányok. Fiam (1 éves), is jól van, és mindenki a családban. Ez mennyire elképzelhető?
júl. 23. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Anyám elájult, de még nem tudta, hogy terhes, eredetileg nem is lehetett volna gyereke.
júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is volt most émelygés, de sajnos megjött.😢 szurkolok, hogy neked baba legyen 🙏🏻🩷
júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
6 nappal nem várt előtt én nem gondolom, hogy ez terhestunet, még akkor sem, ha senki más nincs rosszul körülötted. Ettől függetlenül lehet, hogy sikerült ebben a hónapban, és drukkolok is, de szerintem a hányinger nem amiatt van :)
júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha terhesség miatt lenne hányingered akkor már a teszt is pozitív lenne(a terhes tünetekert a hcg hormon a felelős.)
júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Tünet nem volt, de 9 nappal az esedékes előtt észrevettem valami rózsaszínt a wc-papíron pisilés alkalmával.

Bár nem volt betervezve, de kattogtam rajta 4 napig, most ez tényleg az volt-e, amire gondolok, mire megvettem a tesztet. (Olyat, ami 6 nappal előtte már kimutatja).

És pozitív lett.

Így 5 nappal az esedékes előtt tudtam meg.

Most 20 hetes vagyok :)

júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy 8. Dpon kezdődik a beágyazódás. Minden esetre érdekes. :)
júl. 23. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Tesztelj egy érzékeny teszttel. Ha az pozitiv, lehet terhes tünet. Amugy en is émelygek 2 napja, de én biztosan nem vagyok terhes..
júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet, szombatnál előbb nem akarom megcsinálni. Akkor már nemkell keresgélni rajta, ha az is vagyok :)
júl. 23. 22:35
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Az első gyerekemnél brutál magas hcg nem okozott semmilyen tünetet, a másodiknál meg harmad annyitól rosszul voltam, szóval én nem tudom mennyire egyetem igazság, hogy a hcg okozza a tüneteket. Ráadásul a kémiaiknál kezdődtek nekem korán a tünetek, amikor is ugye elég alacsonyka volt a hcg-m. A rendes terhességnél meg nem éreztem semmit szinte a 6. hétig. Szóval bármi lehet 😂
júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem érdekes, hanem hülyeség. Lehet , hogy te meg sokan mások éreztek tüneteket de az biztos, hogy nem a terhességtől van, akàrhànyadik is.... Nekem sokszor volt hányingerem pl.mentstruàció előtt is. Bármitől lehet.
júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!