Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt napról napra?

Facelle teszt napról napra?

Figyelt kérdés

Van bárki, aki napról napra rögzítette, hogy hogyan erősödik a facelle tesztje? Esetleg Predi?


Januárban sajnos egy hétig egyforma tesztjeim voltak, 7. héten el is vetéltem :(

Most újra pozitív tesztjeim vannak, persze majd megbolondulok, hogy egy nap után még nem erősödött eleget a teszt...

Holnapra nem várom. Tudom, sajnos türelem kell és az idő majd eldönti, de szívesen megnéznék pár képet, kinek hogy erősödött a tesztje.


Köszönöm, ha megosztod velem :)


Pár nap múlva én is felrakom az eredményt, hátha lesz akinek hasznos lesz a későbbiekben.



júl. 23. 16:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Uh, kitartás!!!!

A ma délutáni facelle sajnos negatív lett :( valószínű a tegnapi szellemcsík volt. Azért még a 12 dpo-ig hátha zebrásodik megint :)

szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tegnap délután szereztem egy predictort, ilyen lett:

[link]

[link]

Lehet, hogy ez is csak megviccel?

szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Oh, ez így nem tűnik sajnos jónak. 3 nap telt el a két teszted között, bár érdemes lett volna egyforma tesztet használni. Nekem gyanús, mert nem erősödött és még mindig nagyon halvány. Lehet sajnos kémiaid lesz :(
szept. 8. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!