Van rajta 2. csík?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 12. 10:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Valami van. Ha késik már a menstruáció, akkor ismételd holnap is.
jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Én egy szerkesztett képre oldalról nem mondanám, hogy pozitív. A szine se látszik, hogy milyen.
jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szerkesztettem, csak nagyon rá van közelítve és rossz a minősége a képnek.

DE én sem gondoltam pozitívnak még. Viszont ha ma "valami" látszik, akkor ha holnap reggel csinálok egyet, annak már egyértelműbbnek kell lennie, ugye?

jún. 12. 11:11
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nekem nem tűnik rózsaszínnek, bár a kontroll csík sem. Ha ez facelle teszt, akkor van remény. Ez az egyetlen teszt amin soha nem láttam semmilyen csíkot ha nem voltam terhes, se fényben se forgatva se sehogy. Ez kb egy 9-10 dpo-nak felelhet talán meg. Mikor kellene megjönnie?
jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitív lesz. Ismételd meg holnap reggel, akkor már látszani fog.
jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
10 dpo-n vagyok, szombaton kellene megjönnie, 13 napos luteális fázisom van.
jún. 12. 11:55
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Holnap után tesztelj újra inkább. Nekem két egymás utáni napon lett ilyen kérdéses tesztem és szétizgultam az agyam, harmadik nap meg már szépen látszott.
jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

nekem a nemvart utan 1 nappal volt ilyen egy 25s teszt

drukkolok hogy pozitiv legyen

jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Elég fura színe van, de lehet, hogy csak a képen. Én csomó ilyen tesztet elhasználtam és mindig hómező volt nem terhesen. A mostani terhességemnél a tiednél halványabb csík volt, igaz rózsaszínes.

Szerintem 2 nap múlva neked is egyértelmű lesz. (Én akkor csináltam, az is halvány volt, de egyértelmű.)

jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Nem tudsz egy másik képet csinálni? Ezen olyan szürkés a vonal.


9-es te mennyivel a menszesz előtt csináltad a nagyon halvány facelle tesztedet?

jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!