Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil szokott rózsaszín...

X-epil szokott rózsaszín szellemcsíkos lenni időn túl? 30 percnél egyértelmű halvány csík látszódott rajta.

Figyelt kérdés

Meglepetés baba lenne, volt egy védekezési hibánk. Most nem követem olyan szinten a ciklusomat, mint amikor gyereket akartunk, de hüvelyi nyák alapján esélyes, hogy jókor történt a hiba. A ciklusaim mostanában 26-27 naposak, ma vagyok 28. napon. Anno használtam ilyen tesztet, akkor mindkét gyereknél 2 napos késésnél pár perc alatt egyértelmű + lett. Most jól elbénáztam mindent, elfelejtettem első vizeletet felfogni, a 2.-kat vittem magammal és útközben vettem tesztet. Egy parkban csináltam meg, ahol 2 percnél nem volt egyértelmű csík, csak olyan volt, hogy jobban megnéztem volna, de hirtelen sok lett az ember, úgyhogy mentem a piacra. Fél óra múlva kerültem nyugis helyre, akkor halvány rózsaszín csík volt rajta. Talán a második fotón jobban látszik. Tudom, holnap csináljak új tesztet, de azért gondoltam megkérdezem, hogy ez mennyire lehet releváns.


[link]

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat. Tiszta zizinek érzem magam, a tervezett gyerekeknél nem bénáztam így.



jún. 1. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez pozitív!
jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt ennél a tesztnél a pozitív. Fehér volt teljesen, amikor nem volt baba.
jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy nekem is az rémlett, hogy hófehér volt mikor egyszer negatív lett anno.
jún. 1. 13:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Idon tuli extrem halvany pozitiv x-epilbol vagyok 11 hetes terhes.
jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az x-epil tesztet, pont azért, mert ott ez már pozitívnak számít 🙃
jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez pozitív. Az x-epil nem lesz ilyen a semmitől 😁
jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2#


Nagyon halvány volt nekem is. Azt hittem ez a teszt ilyen szar. Vettem 10-es tesztet és az egyértelmű pozitív volt. Nem gondoltam, hogy alig látszik és terhesség van.

jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem ez a fajta teszt sose vert át!
jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megosztott tapasztalatokat. Igazatok volt, valóban rendes + volt a tegnapi teszt, ugyanis az előbb csináltam egy Facelle-t és azon már 2 percen belül látszott a 2. csík.
jún. 2. 05:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Megmutatod? Csak, hogx lassuk mekkora a kulonbseg!:)
jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!