Van rajta 2. csík?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 12. 10:56
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Van már egy 2,5 éves kislányom, hozzá egész más fajta türelem kell…


Ki tudnám várni, van hogy ki is várom, ha sűrű hónapom van, de most úgy döntöttem hogy ellövök egy tesztet, mert ehhez volt kedvem.

Szerintem lépj túl ezen a kérdésen.

jún. 12. 16:48
 22/33 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem pozitív lesz. Drukkolok.


Egyébként nem kötekedésből, de már a leggagyibb telefonnal is jobb képet lehet csinálni. Ennek semmi színe...az egész kép színe el van állítgatva. Ezt a vak is látja... 2024 van.

jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

azzal nem tettél semmi "rosszat", hogy korán teszteltél, csak nem értem ide minek feltölteni, de az is a te dolgod igazából, engem nem zavar :)

csak ezért tudnak beszólni, miért nem vártál stb...

én a sikeres hónapban 7.dpo-tól 12.dpo-ig negatívokat teszteltem, 13.dpo mégis pozitív lett de halványabb mint a tiéd. a különbség csak annyi, hogy nem töltöttem fel sehova, értelmeztem magamtól, hogy van 2 iszonyat halvány 10-es érzékenységű tesztem és másnap teszteltem újra :) meg utána is. ettől függetlenül már a 20. hétben vagyok :)

és nekem is van 2 gyerekem, a kisebb akkor 1 éves múlt mégis "türelmetlen" voltam, ez van :D

jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Na kérdező mi lett? :) teszteltél? :)
jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi lett teszteltél? Én hétfőre nem várom :)

jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma reggel nem teszteltem, mert sietni kellett. Most jöttem haza, ma már nem látom értelmét, inkább megvárom a holnapot, hogy reggeli első pisi legyen. Megírom majd bármi is lesz.

jún. 13. 14:23
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha tegnap reggel ennyire látszott, akkor már ma is egyértelmű lenne bármelyik pisiből. Csak előtte ne nagyon igyál, és 3 órát ne pisilj. A 10-es teszteket akármelyik napszakban is csináltam, gyönyörűen mutatták. Egyik reggel csináltam egy predit, azt hittem szellemcsíkos lett. Aznap este csináltam másikat, azon halványan, de már egyértelműen látszott a második csík.
jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Felesleges várni, de te tudod.

Nekem 4 nappal nem várt előtt délután a sokadik pisiből is egyértelmű volt.


Csak az első tesztnél fontos a reggeli...utána már mindegy.

jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Igen? Akkor még tartogatom egy kicsit és majd megcsinálom még ma. Ezt nem tudtam, hogy nem várt előtt is mutatja bármelyik napszakban. Majd megírom akkor mi lett
jún. 13. 14:50
 30/33 A kérdező kommentje:

Végül nem vártam semennyit, győzött a kíváncsiság. Igaz azóta már megszáradt, de szerintem mostmár így is egyértelmű!:)


[link]

jún. 13. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!