Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív, szellemcsík vagy...

Palfydanka kérdése:

Negatív, szellemcsík vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A menstruációm az utóbbi hónapban eléggé felborult. Egészen májusig teljesen normálisan jött meg, körülbelül 28-30-32 napra, a peteérésemet is szinte középidőben éreztem, tehát tényleg pontos volt. Az utolsó "normális" menstruációm május 24-30 között volt. Ezt követően június 8-án, a peteérés időpontjában megjött, végig véreztem az egy hetet, habár kicsit kevesebb volt, mint szokott, de gondolom ez amiatt, mivel az utolsó vérzés után sokkal hamarabb érkezett, mint szokott. Ez a vérzés június 13/14-ig tartott. Azóta azonban nem jött meg, jelenleg a ciklusom 38. napján tartok, tehát kb. 7 napja késik. Ma reggel második vizeletből csináltam tesztet, egy Facelle 10-es erősségűt, és első ránézésre negatív, viszont ahogy forgatom, és ha jobban megnézem, mintha lenne rajta valami. Hátulról vakuval rávilágítottam, ott mintha lett volna második csík, de lehet száradási, mert ahogy telt az idő, elhalványult. Ugyanebből a vizeletből csináltam egy x-epilt is, az teljes mértékben negatív. A párommal óvszerrel védekezünk, mindig ellenőriztük vízzel, és sosem történt baleset, habár június 4-én egy kicsit lejjebb csúszott a péniszéről, de nem esett le, és a végtermék abba volt, amikor lehúztuk. Emellett az előző hónapom borzasztó stresszes volt, először vizsgaidőszak, majd június 21-én (az alkalmazás szerint kb a peteérés napján) államvizsgáztam, előtte nagyon stresszeltem hetekig. Tavaly nyáron is eléggé elhúzódtak a ciklusaim, de akkor azt véltem, hogy a gyógyszer utóhatása (tavaly áprilisban hagytam abba), de lehet, hogy akkor is inkább a meleg miatt tolódott.

Általában nem nagyon vannak PMS tüneteim, a hasam alapból nem nagyon fáj a menstruáció előtt, most is picit éreztem, illetve az utóbbi napokban kicsit erősebb vizelési ingerem volt, mint a megszokott.

Így a végén a kérdésem arra irányulna, hogy több napos késésnél ha pozitív is a teszt, sokkal erősebbnek kellene lennie, nem?

Kérlek esetleg tudnátok vetni rá egy pillantást (próbáltam több szögből is befotózni)? Normálisan védekeztünk, és még nem szeretnénk gyereket, így nagyon stresszelek emiatt. Nagyon szépen köszönöm!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



júl. 15. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez teljesen egyértelműen negatív teszt
júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodj meg ez teljesen negatív
júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Akárhogy nézem, ez negatív.
júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
De ha megnyugtat, csinálj holnap még egyet első vizeletből.
júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a második képen látni vélek valamit. Mindenképp tesztelj.
júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is látok valamit az utolsó két képen, de simán lehet csak a reagens helye. Ennyi késés után már ennél bőven erősebbnek kéne lennie, de biztos ami biztos 2 nap múlva ismételj.
júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj holnap egyet. Nekem mikor annyira halvány volt, hogy azt hittem az a reagans helye, akkor másnap már látszott a csík, halványan de egyértelműen. Az is facelle volt.
júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp tesztelek még, de remélem, hogy ennyi késéssel már azért csak jobban látszódna, nem?
júl. 15. 14:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Negatív. Nem így nézne ki a pozitív, nyugi.
júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet késői peteérés miatt késik. Attól még lehetsz terhes, de óvszer mellett kb semmi esélye. Inkább a stressz miatt nem jön meg. Ha holnap/holnapután is negatív szerintem megnyugodhatsz.
júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!